5,1 353
oceny
5,1 10 353
261
chce zagrać
{"type":"film","id":809078,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Wolfenstein%3A+Youngblood-2019-809078/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Wolfenstein: Youngblood
 • Wolfenstein: The New Order był genialny! Miał trochę bolączek, ale klimat, postacie, mechanika gry, misje i fabuła były znakomite w swej prostacie i rozbudowaniu.
  Wolfenstein: Old Blood był nawet jeszcze lepszy, wprawdzie fabułą była liniowa i krótka ale dalej klimat, postacie, nawet fabuła krótka ale fajna, misje.
  Wolfenstein II: The New Colossus był już średni. Początek był świetny, potem zbyt dużo było akcji w łodzi podwodnej, postacie zaczynały coraz częściej irytować a po strzelaniu w sądzie, jakoś te misje nie były już ciekawe tak jak i sama fabuła.

  Co robi Wolfenstein YoungBlood... wszystko co najgorsze...
  Wychwalano Wolfa za proste i satysfakcjonujące strzelanie bez zbędnych dodatków? Mamy dodatki! Fabuła to w większości nic nie znaczące questy rzucane do ruchu oporu, postacie strasznie irytowały, szczególnie główne bohaterki które miały być taki super-cool a ich odzywki i żarty były wręcz żałosne. Przeskok do lat 80-tych w ogóle nieodczuwalny, gdyby nie BJ i jego córki, to nikt by mi nie wmówił, że to jest rok 80 a nie 62. Twórcy umyślnie pominęli powstanie w USA i pokonanie Hitlera a III Rzesze zastąpiono 4 Rzeszą, klimat zerowy.... A po pierwszych zwiastunach wydawało się, że będzie brutalnie.. a jest tani sensacyjnik dla nastolatków.

 • Bilet95 Upadek, to od jakieś czasu definicja firmy Bethesda(wydawca Wolfa) :D

 • JohnnY_8 ocenił(a) tę grę na: 3

  Bilet95 Nie wspominajac o skopanym systemie save'ow...

 • jazdowicz2666 ocenił(a) tę grę na: 5

  JohnnY_8 Dokładnie,zapisy to jakaś masakra.Zabiją Cię nawet pod koniec misji i cofają cię od razu na sam jej początek i znowu przechodzenie w kółko tych samych wrogów.Ogólnie pomysł na grę z córkami poprzedniego bohatera nawet spoko,taka odskocznia od poprzednich Wolfów.Ale wykonanie marne,najgorsze to wymuszanie żeby robić misji pobocznych,nudnych żeby na siłę ulepszyć główne bohaterki i ich uzbrojenie.Przypominał mi Far Cry,tam podobny schemat gry.Chcesz iść z fabułą do przodu,a oni ci wpychają jakieś misje które nie wnoszą nic ciekawego do gry,a i tak musisz je ukończyć.Co dużo pisać,cholernie się zawiodłem na tej grze..............

 • tomekguru ocenił(a) tę grę na: 1

  Bilet95 ta gra to kpina, syf totalny