PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680418}
7,5 2 876
ocen
7,5 10 1 2876
inFamous: Second Son
powrót do forum gry inFamous: Second Son

Motyw ok, wreszcie cos nowego. Gra ogolnie spoko, ale wkurza mnie staly element gier, a
mianowicie seksizm. Mamy do wyboru faceta lub... faceta, tak jest w prawie kazdej grze np. GTA czy
prince of persia. Dlaczego w kazdej fajnej grze msui tak byc?!

ocenił(a) grę na 8
keteek

dla feministow wymyslono tomb raider

mihas

To zupelnie cos innego. Chodzi mi o to, ze skoro zrobili druga postac z calkiem innymi mozliwosciami to dlaczego, ona niemoglaby byc np. kobieta, to bylo by cos nowego i swiezego, a nie oklepany motyw facet vs reszta.

keteek

W sierpniu ukaże się DLC, w którym będzie można pograć Fetch.

mike_ainsel

Oo, dzieki za info.

keteek

Nie ma za co, wystarczyło śledzić zapowiedzi z targów E3 oraz relacje Filmwebu: http://www.filmweb.pl/video/gry_wideo/Podsumowujemy+konferencj%C4%99+Sony+na+E3+ 2014-33732

http://www.filmweb.pl/videogame/inFamous%3A+First+Light-2014-714373

mihas

Aha... "Na początku był(a)..." Lara Croft, a dnia siódmego stwórca napompował jej balony :-D

keteek

Aha zgadzam się, btw - zagrałbym sobie w Princess of Persia Kaileeną, oj zagrałbym ;-)

ocenił(a) grę na 7
keteek

Tak musi być

ocenił(a) grę na 7
keteek

Mi faceci jako protagoniści nie przeszkadzają, bo nie ukrywam-miło, oj miło patrzy się na pikselowego faceta z buźką Delsina, Nathana Drake'a czy Dantego ;)
aczkolwiel rozumiem o co ci chodzi

keteek

Przecież masz masę gier gdzie możesz kierować kobietą. Wam feministkom do reszty już mózg wyżarło

michalje

Tu nie chodzi o "feminizm". Sprawdz moze sobie lepiej co to znaczy. Jesli w grze bylaby tylko jedna postac - ok, niech bedzie to facet, nie mam nic przeciwko. ALE w grze jest takze druga postac, ktora jest znowu mezczyzna. Jesli robia druga postac to czemu nie moze to byc kobieta? Przeciez teoretycznie na swiecie jest 50 do 50 procent. To tak jakby tworcy zakladali, ze tylko mezczyzni graja w takie gry. Argument "przecież masz masę gier gdzie możesz kierować kobietą" tez nie trafiony. Twierdzisz, ze ta gra nie rozni sie na przyklad od takiego Tomb Raider i jest dla ciebie bez roznicy w ktore zagrasz? Jakos w to watpie...

keteek

Jaka druga postać? O czym ty piszesz? Przecież w tej części grasz Delsinem tylko i wyłącznie. W dodatku First Light grasz babką od mocy neonu.

doczep się jeszcze o to, że w grze nie ma geja, albo czarnoskórego żyda. Masz tyle gier do wyboru, że bez żadnego problemu znajdziesz takie, gdzie kierujesz babką. Czepiasz się na siłę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones