PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680418}
7,5 2 889
ocen
7,5 10 1 2889
inFamous: Second Son
powrót do forum gry inFamous: Second Son

Kupiłem, przeszedłem na dobrej i złej karmie i teraz się podzielę czy Second Son mnie zachwycił czy też nie. Za pierwszym razem przechodziłem jako zły bohater, bo zdecydowanie wolę być tym złym i szczerze powiem, że grało mi się przyjemniej. Mogłem rozwalać wszystko i wszystkich i rosła mi dzięki temu zła karma, natomiast jako dobry musiałem się babrać z tym całym unieruchamianiem moich przeciwników i przy mocy wideo zadowolić się tylko mieczem (na złym są takie jakby szpony). Specjalnie chyba jakoś nie odczułem różnicy pomiędzy dobrymi a złymi mocami jeśli taka jest. Powaliła mnie grafika, która jest mistrzowska, te wszystkie moce zostały zrobione perfekcyjnie, dodatkowo mimika twarzy też jest na bardzo dobrym poziomie. Długość gry mnie niestety nie zachwyciła, można ją spokojnie przejść w dzień zaczynając od rana i kończąc wieczorem jeśli ma się ogarnięte sterowanie itp. co do samej fabuły to mogłaby być ciut lepsza. Poza tym to raczej nie mam się do czego przyczepić, postacie były dość dobre, Fetch spodobała mi się najbardziej..sam Delsin nie przypadł mi do gustu już odkąd twórcy powiedzieli, że to on będzie głównym bohaterem. Zdecydowanie wolałem Cole'a. I tak ogólnie to chyba tyle, szczerze powiem, że IF 2 podobał mi się bardziej niż Second Son. Z racji, że teraz nie ma zbyt dużej ilości gier na 4 to jak już będziecie kupować konsole to bierzcie razem z inFamousem nawet jeśli nie graliście w poprzednie części. 8/10.

ocenił(a) grę na 9
PunkFan

A ja psychicznie czulam sie lepiej grajac w tego dobrego :D Dosyc drasyczne by kopac ludzi, zeby miec bombe.. Co za tym idzie jest o wiele latwiej. Nie gralam w inne czesci i ta mi sie bardzo podobala co do Delsin tez wolalam go jako dobrego, jako zly wydawal mi sie rozwydrzonym gowniarzem, chociaz jego teksty nie roznily sie wiele a zachowanie bylo praktycznie te same- ...zalerzy od siedzenia jak to sie mowi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones