Ralph Demolka w internecie
od 20 maja 2019 do 2 czerwca 2019 konkurs zakończony
do wygrania: 2 płyty DVD z filmem "Ralph Demolka w internecie"; 2 książki "Ralph Demolka w internecie. Oswajacz internetu".
"Ralph Demolka w internecie" trafi na DVD i Blu-ray już 22 maja. Dla wszystkich oczekujących na tę premierę przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać własne egzemplarze filmu oraz książki "Ralph Demolka w internecie. Oswajacz internetu". Zestawy nagród tradycyjnie powędrują do autorów najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe zamieszczone na dole strony.


Ralph (w polskiej wersji językowej dubbingowany przez fantastycznego w tej roli Olafa Lubaszenkę) za dnia pracuje w swojej retro grze Felix Zaradzisz, a nocą opuszcza ją, by spędzać czas w salonie gier z Wandelopą von Cuks (w polskiej wersji językowej rewelacyjna Jolanta Fraszyńska), genialną mistrzynią kierownicy, z którą zaprzyjaźnił się w filmie Ralph Demolka. Dla dobrodusznego wielkoluda takie życie jest po prostu idealne, ale pełna temperamentu, kochająca zmiany Wandelopa chciałaby czegoś więcej. Ralph próbuje urozmaicić jeden z wyścigów przyjaciółki i... doprowadza do demolki automatu, na którym zainstalowana jest jej gra Mistrz cukiernicy. Konkretnie – uszkodzona zostaje kierownica. Zdobycie nowej jest możliwe, ale bardzo kosztowne. Jedyny dostępny egzemplarz został właśnie wystawiony na aukcję na eBayu. Ralph i Wandelopa korzystają z szansy, jaką jest pojawienie się w salonie gier łącza internetowego i... ruszają infostradą do wielkiego świata!

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię