Film

Ralph Breaks the Internet

2018 1 godz. 52 min.
6,8 24 824
oceny społeczności
6,8 10 1 24824
9 242
chce zobaczyć
6,5 11
ocen krytyków
{"rate":6.5454545,"count":11}
Ralph i Wandelopa przemierzają Internet w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy.
Ralph Demolka w internecie
Zwiastun nr 6 (polski)
Ralph Demolka w internecie
Zwiastun nr 4 (polski)
Ralph Demolka w internecie
Zwiastun nr 2 (polski)
Ralph Demolka w internecie - Zwiastun Nr 6 (polski) Ralph Demolka w internecie - Zwiastun Nr 6 (polski)
Wywiad wideo 3 komentarze
Twórcy "Ralpha Demolki w internecie" opowiadają nam o filmie

Akcja filmu "Ralph Demolka w Internecie" przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata Internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy Internet przetrwa demolkę Ralpha... Ralph, czarny charakter gry wideo, wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę poAkcja filmu "Ralph Demolka w Internecie" przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata Internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy Internet przetrwa demolkę Ralpha... Ralph, czarny charakter gry wideo, wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss, będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".

boxoffice
$201 091 711 w USA
$328 232 251 poza USA
budżet
$175 000 000
dystrybucja
Disney
studio
Walt Disney Animation Studios / Walt Disney Pictures
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Świetna animacja

  Primok ocenił(a) film na

  Chyba najlepsza animacja od czasu Zwierzogrodu. Lepiej przedstawić Internetu w animacji dla dzieci nie dało by się.

 • WULGARNY RALPH

  nertolicious ocenił(a) film na

  Nie mam pojęcia jakiego przezwiska Ralph używał w stosunku do Vandellopy, ale ja i moja koleżanka cały czas mieliśmy wrażenie, że on woła na nią CI#PKA albo DZI#WKA, serio nie żartuję! Czy wy też to słyszeliście?! Jak on naprawdę na nią wołał?! Dziewka?

 • słaaaabiutko ;(

  Pilus1 ocenił(a) film na

  Jako wierny fan 1-ki mocno się zawiodłem - bez polotu zupełnie - dało się wytrzymać w kinie ale uśmiechnąłem się tylko raz na początku. Cała fabuła jakoś tak smętnie poprowadzona na siłę, trochę suchych gagów jak to jest w internecie (były by ciekawe tak z 15 lat temu), nawet nie dało się jakoś wczuć w ... więcej

 • Ciężkostrawny

  Githany ocenił(a) film na

  Pierwsza część jest nieporównywalnie lepsza. Temat był oryginalny, sposób ujęcia jeszcze lepszy przy czym mieliśmy jasno wytyczone (przynajmniej niektóre) zasady tego mikroświatka. W tej części już nikt ma paranoji na punkcie śmierci poza swoją grą i choć Ralph ma objekcje to mimo wszystko pcha się w ... więcej

 • Wielkie rozczarowanie

  mgmilka123 ocenił(a) film na

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.