PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830289}
6,8 47 539
ocen
6,8 10 1 47539
7,0 35
ocen krytyków
(Nie)znajomi
powrót do forum filmu (Nie)znajomi

Widziałam trailer i film zapowiada się mega! Wiedzieliście, że Kasia Smutniak skończyła dziś 40 lat!!! Właśnie czytałam na ten temat bodajże w magazynie Twój styl. W ogóle super sprawa, że obsadzili panią Smutniak w polskiej wersji :D jest swego rodzaju łącznikiem pomiędzy oryginałem.

IzaBellaS

Pełna zgoda. Patrząc na obsadę nie ma wątpliwości, że warto wybrać się do kina (co potwierdza również zwiastun). Sto lat dla Pani Kasi! :)

adriennee

ten łącznik między oryginałem włoskim, a naszym polskim tworem w postaci Kasi to strzał w dychę :)

Marcelo922

przez chwilę zapomniałem o panu Kocie ;) a to też wielkiego talentu aktor!

IzaBellaS

Ja również już nie mogę doczekać się filmu. Szykuje się naprawdę ciekawy, polski film :D I również dołączam się do życzeń dla Kasi ;)

ocenił(a) film na 6
IzaBellaS

Obsada to jest absolutny sztos :) nie mogę doczekac się filmu! myślę, ze warto wybrać się na seans

ocenił(a) film na 9
IzaBellaS

Czytałam ten wywiad i stwierdzam tylko jedno: pani Kasia jest niesamowita. Energii do życia i zapału można jej tylko pozazdrościć. Po tym co przeżyła zaczęła życie od nowa i odnosi same sukcesy. Piękna, utalentowana i z charyzmą. Nie mogę się doczekać aż film wejdzie do kin!

pumeksx

Pani Kasia jest świetna, wiadomo, ale musimy dostrzec jeszcze inne perełki :) halo, mamy tu Pana Tomasza Kota <3

katarzyna_kostrzanowska

Tomasza Kota, Maję Ostaszewską I Łukasza Simlata. Uwielbiam całą trójkę za dotychczasowe role i mega talent. Na pewno będzie między nimi iskrzyć na ekranie.

Tola101

tak! taką wieź na ekranie się wyczuwa i nie mam watpliwosci, ze aktorzy podolaja:)

IzaBellaS

obsada to jest jakis majstersztyk :D mamy doborowa grupe aktorow i swietny potencjal historii na...drame ;)

IzaBellaS

Smutniak we wloskiej wersji byla rewelacyjna. Bardzo jestem ciekawa efektu koncowego. Po tej obsadzie wiele sie spodziewam.

wikmiki30

Niewątpliwie obsada to duży plus tego filmu :))))

IzaBellaS

obsada jest pełna podziwu - dobrano tu znakomitcyh aktorów, tym bardziej nie mogę doczekać się nieuniknionej farsy :))

arcio555

farsa -to dobre okreslenie, mam nadzieje, ze wykorzystamy potencjal scenariusza!

IzaBellaS

swietni aktorzy, swietna fabuła - własciwie nie dostrzegam tam slabych punktow :)

IzaBellaS

Mam nadzieje, ze rezyser wprowadzi do polskiej wersji jakies smaczki:)

cynaminek

Samo to, że zaangażował do tego filmu taką obsadę, w której jest Smutniak i Kot, już robi z tego filmu, wartościowy film. :) A przynajmniej zachęca do obejrzenia

IzaBellaS

obsada jest wrecz wybitna :) z resztą film od krytyków otrzymuje dobre recenzje, nic tylko czekać na premierę!

ocenił(a) film na 6
IzaBellaS

Ej, agencjo PR, robicie te swoje akcje marketingowe bardziej inteligentnie, a nie ze wszyscy piszecie swoje posty jednego dnia, prawie minuta po minucie. Nie wspominając, że z pustych kont.
Od razu nasuwa mi się podejrzenie, ze skoro taka nieudolna reklama, to film tez będzie nieudolny...

alicjadsd

Serio? chyba za dużo czytasz o teoriach spiskowych i zamachach. A tak serio, to nie rozumiem tego komentarza i oskarżeń. Jestem na filmwebie kilka lat, jak mnie coś interesuje mocno to piszę, jak nie to nie komentuję. To jest chyba forum dla wszystkich co chcą wypowiedzieć się na temat filmów, a nie tylko kinomanikaów chodzących co tydzień do kina. To moja osobista opinia, a nazwiska robią wrażenie na manie i jeszcze obejrzę tym chętniej, że w produkcję zaangażował się Dawid Podsiadło.

ocenił(a) film na 6
IzaBellaS

Ależ oczywiście, że każdy może się wypowiedzieć. Jednak naprawdę nie trzeba być miłośnikiem teorii spiskowych, żeby się zdziwić, że ponad miesiąc przed premiera pojawia sie post odnośnie nie tak znowu głośnego i oczekiwanego filmem i co kilka minut ktoś nowy go komentuje. Oczywiście bardzo pozytywnie. Sama często biorę udział w dyskusjach na filmwebie i doskonale wiem, jaka jest częstotliwość odpowiedzi w wątkach.

alicjadsd

Alicjo dsd ja nie chodzę po forum i nie sprawdzam kont użytkownikom ;) A film Nieznajomi zapowiada się naprawdę fajnie. Do tego włączył się Dawid Podsiadło, który jest mega człowiekiem i artystą i ja mu ufam. ;P

ocenił(a) film na 6
IzaBellaS

A ja właśnie z ciekawości sprawdziłam. I okazuje się, że chyba ze 4 osoby z powyższej dyskusji maja konta założone we wrześniu 2018. Przypadek? A może ktoś im rok temu kazał założyć te konta, żeby tu promować filmy? I te konta wygladaja na fake’i.Reszta też niewiele lepiej.
Film jest może i dobry, ale akcja marketingowa pod Twoim postem pachnie na kilometry! Tym bardziej, ze te same osoby pod innym postem o tym filmie podniecają się urokiem plakatu. No bo co innego można było miesiąc temu powiedzieć o zaletach filmu, jak nie o plakacie i obsadzie! Teraz zapewne się pojawi post o wspaniałej piosence Podsiadly, ups, już wywołałaś ten temat.

alicjadsd

Co Pani wygaduje hehe to już człowiek nie może pozytywnie skomentować bo już się go posądza, że został wynajęty xD Może to Pani jest z jakiejś agencji i robi anty-reklame ha? Nie popadajmy w paranoje.

ocenił(a) film na 6
TomexW

No dziwne co najmniej takie pozytywne kometowanie tygodnie przed premiera.

alicjadsd

Alicjo dsd napisałam o zaangażowaniu się Dawida Podsiadło w produkcję filmu :D Ale widzę, że sama wiesz o piosence do filmu (ups, ktoś wywołał temat ;D). Czyli docierają do Ciebie informacje, które również docierają do innych użytkowników. Hmmm.... czyli nie jest to wiedza tajemna, którą posiadają nieliczni xDDD
Za dużo chyba o zamachach w telewizji nasłuchałaś ;DDDD lepiej w tym czasie obejrzeć dobry film.

ocenił(a) film na 6
IzaBellaS

A skoro masz taką szeroką wiedzę, to może mi odpowiesz jak wytłumaczyć ta zbieżność dat założenia kont Twoich dyskutantów? Przypadek? Czy to jednak jest jakaś wiedza tajemna, znana tylko powyższym?

alicjadsd

Czekaj, masz pretensje do autorki o wiarygodność innych użytkowników? LOL

ocenił(a) film na 6
renatkaLOVE

Pretensje? Halo, czytamy ze zrozumieniem!

alicjadsd

Nie interesuje się kontami innych osób (czytaj wcześniej ze zrozumieniem, a nie pytasz dwa razy o te same rzeczy), szkoda mi czasu. Wolę obejrzeć jakiś dobry film albo serial, serio. Więc nie trolluj proszę mojej wypowiedzi. Ty też jakoś się tu znalazłaś, czyli chyba słyszałaś o filmie, Ty też wspomniałaś o Dawidzie podsiadło, czyli jesteś w mediach społecznościowych i widziałaś jakieś jego teledyski, może nawet kiedyś słuchałaś jego piosenki. I jakbyś nie wiedziała, to on jest bardzo znanym i popularnym człowiekiem xD Zostaw już użytkowników w spokoju i ich nie obrażaj.

ocenił(a) film na 6
IzaBellaS

Nie wiem, czemu bierzesz tak do siebie moje zarzuty i czujesz się obrażona. Jeśli jesteś prawdziwa fanką kina i Filmwebu powinno ci chyba zależeć, aby nie było tutaj płatnych trolli, których jest niestety coraz więcej.

alicjadsd

Alicjo dsd, nie czuje się obrażona, tylko rozbawiona ;) bo to co piszesz jest niedorzeczne xD. Pytanie tylko: dlaczego to piszesz...

ocenił(a) film na 6
IzaBellaS

No to się bardzo cieszę, że Cię wprawiłam w dobry humor, i pozwól, że Cię zostawię z tą następną nierozwiązaną zagadką

alicjadsd

Myślę, że nie jest już tajemnicą skąd jesteś

ocenił(a) film na 6
IzaBellaS

Chętnie się dowiem?

alicjadsd

"pozwól, że Cię zostawię z tą następną nierozwiązaną zagadką" xDD

ocenił(a) film na 8
alicjadsd

A ja założyłam wreszcie konto wczoraj, żeby móc komentowac, a jestem realna osoba :) a film bardO chce zobaczyc w wersji polskiej bo w 3 innych wersjach jezykowych widzialam

ocenił(a) film na 3
olatlo

To nie musisz oglądać. Niczego nowego się nie dowiesz. Chyba że lubisz marnować swój czas na czytanie tych samych książek i oglądanie po kilka razy tego samego filmu. Niektórzy tak mają.

alicjadsd

@alicjadsd
Dziękuję Ci za ten wpis, uratowałaś moją wiarę w człowieka :))

Ilość przesłodzenia.. ale tak naprawdę wyczuwalnej manipulacji w tym wątku (i podobnie np. w wątku nt. "fantastyczności" tytułu, bo inne sobie już darowałam) jest trudna do strawienia.
A że mało inteligentnie - w sumie dobrze - łatwiej to wyłuskać.

Nie mówię, że wszyscy tu manipulują, ale moim zdaniem burzą się głównie Ci, którzy zostali przyłapani na nieszlachetnym uczynku.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Rajwant

Na pewno nie tylko my to widzimy. Tylko pewnie niewiele osób jeszcze sie tym filmem interesuje.
Zobacz, jak otwierane są nowe wątki - „ a jak wam się podoba tytuł? A piosenka Podsiadly? A wybieracie się do kina?”
Takich nienaturalnych wpisów nie widziałam chyba jeszcze pod żadnym filmem.
Jakąś „gimbazę” wynajęli, czy co?

alicjadsd

Pewnie tak..
No i trzeba być czujnym :)
Pozdrawiam

alicjadsd

Propaganda rażąca jak dla mnie... cieszy to że inni ludzie też to widzą!
Ojjj przełożony tych ludzi nie będzie zadowolony, że w tak naiwny i infantylny sposób robią tę kampanię...
Bardzo zniechęciło mnie to do pójścia do kina...

IzaBellaS

Obsada jest świetna! Ostaszewska to swietna aktorka, uwielbiam a na ekranie : )

IzaBellaS

Ja tam lubię każdy film z Kotem, on nie gra w słabych produkcjach, więc film musi byc dobry

TomexW

Jak nie jak tak...

ocenił(a) film na 3
TomexW

Tu był przeciętny na maksa. Taka wydmuszka trochę, niby liznął fejmu, ale nie jest aktorem wybitnym. Jest aktorem sławnym.

ocenił(a) film na 10
TomexW

to prawda, Pan Tomasz nie wystepuje w byle czym - tym bardziej cieszy mnie ta rola!

IzaBellaS

dialogi w tym trailerze są tak drętwe, że przykryły nawet znanych aktorów.

lorne_malvo

Szczerze poziom malknotenctwa wbił mnie na dno oceanu, co niby tam jest szywnego?
Chyba, że "sztywniutko" jak w slepnąc od świateł :P

renatkaLOVE

w porównaniu z "dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"? wszystko.
mówię o trailerze. jeśli kiedyś zdecyduję się obejrzeć całość, może zmienię zdanie. choć pomysły pt. weźmy czyjąś szynkę parmeńską i zróbmy z niej kaszankę przeważnie nie są udane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones