Odtwórz Zwiastun nr 1 1:39
Film

The Terror Beneath

2011 1 godz. 26 min.
2,8 533
oceny
2,8 10 1 533
100
chce zobaczyć
{"rate":1.0,"count":1}
{"id":"595868","linkUrl":"/film/%C3%93sma+plaga-2011-595868","alt":"Ósma plaga","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/58/68/595868/7450763.2.jpg"}
Grupa osób usiłuje powstrzymać rozrost olbrzymich pnączy, które mogą zniszczyć ludzką cywilizację.
Ósma plaga
Zwiastun nr 1 1:39
Ósma plaga - Zwiastun Nr 1 Ósma plaga - Zwiastun Nr 1

Podczas wykopalisk archeolodzy odnajdują starożytne naczynie zawierające nieznane nasiona. Znalezisko zostaje oddane do dyspozycji naukowców, którzy poddają je modyfikacjom genetycznym. Jedno z nasion zostaje wykradzione i wskutek nieuwagi trafia do gleby. Olbrzymie pnącza rosną w zastraszającym tempie i niszczą wszystko na swojej drodze.Podczas wykopalisk archeolodzy odnajdują starożytne naczynie zawierające nieznane nasiona. Znalezisko zostaje oddane do dyspozycji naukowców, którzy poddają je modyfikacjom genetycznym. Jedno z nasion zostaje wykradzione i wskutek nieuwagi trafia do gleby. Olbrzymie pnącza rosną w zastraszającym tempie i niszczą wszystko na swojej drodze. Okazuje się, że ich celem jest oczyszczenie planety ze wszystkich zanieczyszczeń, w tym wszelkich śladów ludzkiej działalności. Jocelyn (Stefanie von Pfetten) i agent Jack (Adrian Pasdar) starają się zapobiec katastrofie.

studio
Eden Pictures
inne tytuły
Nasiona destrukcji (tytuł wznowienia) Polska
Seeds of Destruction (inny tytuł) Kanada (inny tytuł) USA
Garden of Evil (alternatywna pisownia) USA
Więcej...
Pomimo postrzału i widocznej rany, ubranie Joego nie ma żadnych dziur.
Kiedy Jack używa pistoletu zabranego z ciała martwego pilota podczas strzelaniny w ogrodzie, mężczyzna wystrzeliwuje znacznie więcej nabojów, niż mógłby pomieścić pojedynczy magazynek broni.
W ujęciach ukazujących samoloty pomimo rozpoczętego ostrzału nadal widać wszystkie pociski rakietowe na swoich miejscach pod skrzydłami.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.