PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466275}

Łańcuszek

Chain Letter
4,4 1 533
oceny
4,4 10 1 1533
Łańcuszek
powrót do forum filmu Łańcuszek

Niby wszystko jest co powinien porządny slasher zawierać : piękne dziewczyny ( Nikki Reed i koleżanki ), uznanych wyjadaczy kina ( Brad Dourif, Keith David ), spora dawka porządnego gore ( łańcuchy i wszystkie "przyjemności" z nimi związane ), odpowiednio durną fabułę ( jest tu jak najbardziej ), oraz brak napięcia które w zamyśle twórców miało być. Mimo iż film jako całość ogląda się naprawdę przyjemnie, i jego niedociągnięcia nie rażą aż tak bardzo, po seansie zapytałem siebie " I co ? Już ? ". Końcówka według mnie pozostawia pewien niedosyt i działa na niekorzyść całego filmu. Niemniej jednak jest to slasher który spokojnie można polecić zarówno przeciętnemu widzowi jak i fanom gatunku ponieważ stanowi dobrą rozrywkę a raczej o nic innego nie chodziło.

maurycy_86

W ogóle to nie wiem czy zauważyliście ale przez 3/4 trwania filmu pada deszcz. Nie wiem co przez to twórcy chcieli nam przekazać, może macie jakieś sugestię na ten temat ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones