PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33417}

Łowca snów

Dreamcatcher
6,0 27 120
ocen
6,0 10 1 27120
4,0 5
ocen krytyków
Łowca snów
powrót do forum filmu Łowca snów

gorszego SF dawno nie widziałem, film jest po prostu bezsensowny... robale lądują w odludnym miejscu (coś słabo z nawigacją) i mimo zapewne wysoce rozwiniętej techniki biegają po polu/lesie by mogło je zniszczyć kilka helikopterów? robale biegające w każdej postaci, rosnące w różnym tempie w zależności od widzimisię autora? koniecznie muszą się wydostać z obławy pod postacią człowieka??? a nie łaska np. pod śniegiem czy pod ziemią i na milion sposobów bo kordon jest dziurawy jak sito? przecież jest taki przykład w filmie, śmigają pod śniegiem jak chcą... i co z ptakami??? żadnego nie dorwały? :/ cykl rozrodczy robali to kilka chwil, jaka bzdura... :/
jeden z gorszych SF jakie widziałem, widać u autora tego spektaklu, że ma w tym miejscu, gdzie wychodzą robale w wielkim poważaniu kogoś kto chociaż troszkę myśli... drugi robal nie rozwiązuje problemu kręcenia palcem w kółko i czary, ech... nie chce mi się dalej pisać...

ocenił(a) film na 3
VanKert

Film był beznadziejny jak nie wiem, bo jest nieudolną adaptacja kiepskiej książki. Z tym, że w książce było wyjaśnione, że np. robale w niskiej temperaturze umierają, a wojskowi wyłapali i wybili wszystkie zwierzęta. Bohaterowie mieli motywacje i cele w działaniu, ale scenarzysta wszystko olał i zerżnął poszczególne, oderwane od kontekstu fragmenty powieści. W efekcie film sam w sobie jest głupi i niezrozumiały, a i jako ekranizacja wypada koszmarnie. Ktoś poszedł na skróty i zamiast przerobić fabułę na potrzebny kinowego języka, to zwyczajnie wziął co lepsze i resztę odrzucił, a część zmienił. Ja znam powieść i film wiedziałem bezpośrednio po niej, a i tak go nie ogarnąłem, bo był tak ciężko skasztaniony.

ocenił(a) film na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones