Dreamcatcher

2 godz. 16 min.
6,0 26 700
ocen
6,0 10 26700
8 819
chce zobaczyć
{"rate":2.5,"count":2}
{"type":"film","id":33417,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dreamcatcher-2003-33417/tv","text":"W TV"}]}

Czterech przyjaciół wybiera się do domku w lesie, by spędzić czas na rozmowach, piciu piwa i ich ulubionej rozrywce: polowaniu. Pewnej nocy odwiedza ich dziwny mężczyzna, myśliwy, który zabłądził przed kilkoma dniami. Wydaje się być chory. Kilka godzin później umiera, rozszarpany przez dziwne łasico podobne stworzenie, które wydostaje się z jego ciała. Wkrótce bohaterowie będą musieli zmierzyć się ze swoimi lękami, jak również realnym wrogiem w postaci wojska oraz istotami z kosmosu.

Mr_Myers
opis użytkownika

Grupa przyjaciół, m.in. Jonesy (Damian Lewis) i Beaver (Jason Lee), udziela schronienia myśliwemu. Okazuje się, że został on zainfekowany przez przybyszów z kosmosu niebezpiecznym wirusem. Mężczyźni muszą stawić czoło obcym. Tymczasem walkę z kosmitami rozpoczyna szalony admirał Abraham Curtis (Morgan Freeman). Do akcji wkracza wojsko.

ron_whisky
opis użytkownika

Ekranizacja książki S. Kinga. W mieście Derry czworo chłopców połączyło siły i zmieniło się w sposób, którego nie rozumieli. Po 25 latach zostają wplątani w walkę z istotą nie z tego świata. Kluczem staje się ich wspólna przeszłość i łowca snów.

opis dystrybutora dvd