PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33417}
plakat filmu Łowca snów

Łowca snów

Dreamcatcher
6,0 26 891
ocen
6,0 10 1 26891
8 937
chce zobaczyć
Łowca snów

Czterech przyjaciół wybiera się do domku w lesie, by spędzić czas na rozmowach, piciu piwa i ich ulubionej rozrywce: polowaniu. Pewnej nocy odwiedza ich dziwny mężczyzna, myśliwy, który zabłądził przed kilkoma dniami. Wydaje się być chory. Kilka godzin później umiera, rozszarpany przez dziwne łasico podobne stworzenie, które wydostaje się z jego ciała. Wkrótce bohaterowie będą musieli zmierzyć się ze swoimi lękami, jak również realnym wrogiem w postaci wojska oraz istotami z kosmosu.

opis użytkownika

Grupa przyjaciół, m.in. Jonesy (Damian Lewis) i Beaver (Jason Lee), udziela schronienia myśliwemu. Okazuje się, że został on zainfekowany przez przybyszów z kosmosu niebezpiecznym wirusem. Mężczyźni muszą stawić czoło obcym. Tymczasem walkę z kosmitami rozpoczyna szalony admirał Abraham Curtis (Morgan Freeman). Do akcji wkracza wojsko.

opis użytkownika

Ekranizacja książki S. Kinga. W mieście Derry czworo chłopców połączyło siły i zmieniło się w sposób, którego nie rozumieli. Po 25 latach zostają wplątani w walkę z istotą nie z tego świata. Kluczem staje się ich wspólna przeszłość i łowca snów.

opis dystrybutora dvd