PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597615}

Łowca trolli

Trolljegeren
6,1 18 782
oceny
6,1 10 1 18782
6,2 9
ocen krytyków
Łowca trolli
powrót do forum filmu Łowca trolli

wierzyć czy nie?

ocenił(a) film na 10

wierzycie w to, że trolle znajdują się w Norwergii? bo ja po obejrzeniu tego filmu coraz bardziej w to wierze; może na wakacjach pojadę tam z moim tatą żeby je odnaleźć.

ocenił(a) film na 7
Kastor_

A po ,,Zmierzchu" pewnie szukałeś wampirów w nocy :)?

Kastor_

Ten film jest przykładem tego że dobry horror nie musi się wiązać z przemocą. Udany ciekawy film.

użytkownik usunięty
Kastor_

Trolle istnieją. Ten film to pokazuje, zauważ, że wszystko jest kręcone z ręki bez efektów specjalnych. Nie sądze, żeby to była podpucha, zwłaszcza, że w niektórych książkach pisze dużo o trolach na terenach Skandynawskich. Dziwne, że przeszedł bez większego echa, ale ewidentnie ktoś próbuje tuszować prawdę.

ocenił(a) film na 7

Powiedz że się zgrywasz XD

Tak, tak, szczególnie widać to w przypadku skamienienia trójgłowego trolla. Realistyczne do bólu ;p

chemas

Hehe... a jeszcze bardziej po tych pluszowych niedźwiadkach :-)

ocenił(a) film na 7
Hiropter

Te niedźwiedzie miały swój klimat i robiły robotę ( zwłaszcza ten z wywalonym jęzorem :D )

ocenił(a) film na 5
Kastor_

Film jest jak najbardziej prawdziwy, powiem ci nawet że twórców tego filmu znaleziono i właśnie siedzą teraz przy gorącej czekoladzie i mają bekę że nie którzy nie zajarzyli ich dosyć specyficznego humoru.I jeszcze jedno jeśli jesteś chrześcijaninem nie zapuszczaj się w Norwegii do lasu tym bardziej nocą!!!

ocenił(a) film na 9
Kastor_

Tego luja na bank znajdziesz! Az mi sie to spodobalo Powodzenia a mov dobry

ocenił(a) film na 8
Kastor_

Trole są za duże żeby mogły istnieć w XXI wieku ;)

ocenił(a) film na 8
Hashig

Brawo Watsonie ;)

ocenił(a) film na 7
Kastor_

omg... człowieku Ty tak na poważnie?
Ja wiem że film jest dobrze zrobiony że PODCZAS seansu można wcielić się w postać kamerzysty i czuć jakby się tam było... No ale bez przesady:)
Weź idź lepiej szukać pokemonów, to jedyny świat wirtualny połąoczny z realnym

Kastor_

Pewnie trolle nie, ale licho wie jakie inne stworzenia krążą, jeden gatunek małp został odkryty w 2009 roku dopiero, a w zeszłym roku chłopiec w Afryce 10 letni natrafił na miednicę i chyba obojczyk, szkielet 10 letniego chłopca co ciekawe sprzed 3 mln lat.

Kastor_

nie

ocenił(a) film na 1
Kastor_

Jak byłem w Trondheim to widziałem jednego w akademii coś tam gym.

Kastor_

U nas też są, wystarczy się wybrać do większego lasu tylko trzeba uważać coby nie rozdeptać jakiegoś krasnoludka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones