Hodejegerne

1 godz. 38 min.
7,2 52 630
ocen
7,2 10 52630
18 653
chce zobaczyć
6,4 8
ocen krytyków
{"rate":6.375,"count":8}
{"type":"film","id":567959,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hodejegerne-2011-567959/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Łowcy głów
  • jdi ocenił(a) ten film na: 8

Zwykle książka jest lepsza od filmu, tutaj tez tak jest aczkolwiek nie zawiodłam się. Polecam :)
    ...i oczywiście czekam na zekranizowanie serii o Harrym Hole :)

• anesca ocenił(a) ten film na: 6

jdi tez czekam na ekranizacje serii o Harrym Hole :)

• jdi Ma być. "Pierszy śnieg" - "Snowman". Z Fassbenderem... :-)
    http://www.filmweb.pl/film/Pierwszy+%C5%9Bnieg-2016-668347

• jane_20 ocenił(a) ten film na: 8

jdi Ma zostać także zekranizowana ksiązka "Syn", bodajże przez Brosa.

• jolik2000 ocenił(a) ten film na: 6

jane_20 "Syna" warto zekranizować. Jak nie spaprają, może być genialny film. Natomiast Reszta zasługuje na długi konkretny serial i Fessbender mógłby nawet Harrym pozostać. Mi sie podobał w tej roli, choć sam Snowman niestety za płytki...

• Weretek ocenił(a) ten film na: 5

jdi Jak dla mnie książka o wile lepsza, stąd moja ocena. Po tym jak ta historia potoczyła się w książce stwierdziłem, że trochę zmarnowali potencjał. Bez znajomości książki dałbym 7.

• lutek ocenił(a) ten film na: 7

Weretek Ja też daję solidne 7 bo film jest mniej mroczny od książki za to bardzo dobrze zrealizowany i trzyma w napięciu.

• jdi Oj no i się doczekaliśmy ekranizacji... i chyba lepiej by było dalej czekać.

• dzesio ocenił(a) ten film na: 9

Ellerena zgadzam się. bo to muszą robić norwedzy. tylko oni potrafią oddać klimat twórczości Jo Nesbo

• jdi A ja się nie zgodzę - kurde jednak to co Tyldum zrobił z książką to mistrzostwo - akcja bardzo przyspieszyła względem książki, wycięto zbędne dłużyzny, świetne przejścia między scenami. Zmiany w fabule jak np zmiana wątku z żoną genialne posuniecie.

Dla mnie film sporo lepszy od książki.