PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567959}

Łowcy głów

Hodejegerne
7,2 53 703
oceny
7,2 10 1 53703
6,2 14
ocen krytyków
Łowcy głów
powrót do forum filmu Łowcy głów

Nie wiem czy wszystkie skandynawskie produkcje muszą być tak inne niż większość filmów. Ta na
przykład według prognoz to kryminał i thriller. W sumie trudno się z tym nie zgodzić, ale za dużo
logiki to umówmy się nie było w "Łowcy głów". Oglądało się to całkiem przyjemnie, ale scena gdy
gościu uwalony gównem ucieka z martwym psem wbitym na traktor i jeszcze do tego zajeżdża
drogę typowi za nim była po prostu tak groteskowa, że nie mogłem się powstrzymać ze śmiechu :D
W każdym bądź razie w tym momencie film przestał być w jakikolwiek sposób wiarygodny. Ogólnie
spoko było poświęcić trochę czasu, ale niezaprzeczalnie Skandynawowie muszą mieć trochę
zwichnięte berety, żeby dopuszczać się takich o to "perełek" :-)

jakuci92

Świetna parodia filmów amerykańskich, a na początku myślałem, że to będzie thriller.

jakuci92

Kiedy czytałem książkę ,już wtedy uznałem ,że to wszystko jest tak dziwaczne i nieprawdopodobne jakby było scenariuszem do hollywoodzkiego filmu. A że skandynawowie mają zwichnięte berety? No cóż muszą mieć skoro sikają na siedząco ,a jak kupią za dużo cukru to nachodzi ich policja ;) żałosny region Europy.

ocenił(a) film na 7
Ottiss14

Po twojej wypowiedzi wiem że g..... wiesz o Skandynawach, zanim opiniujesz czyjeś pochodzenie dokształć się a najlepiej poznaj, bo niestety ale jedyne co tu żałosne to twoje ograniczenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones