Hodejegerne

1 godz. 38 min.
7,2 52 644
oceny
7,2 10 52644
18 655
chce zobaczyć
6,4 8
ocen krytyków
{"rate":6.375,"count":8}
{"type":"film","id":567959,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hodejegerne-2011-567959/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Łowcy głów
  • jakuci92 ocenił(a) ten film na: 7

Nie wiem czy wszystkie skandynawskie produkcje muszą być tak inne niż większość filmów. Ta na
    przykład według prognoz to kryminał i thriller. W sumie trudno się z tym nie zgodzić, ale za dużo
    logiki to umówmy się nie było w "Łowcy głów". Oglądało się to całkiem przyjemnie, ale scena gdy
    gościu uwalony gównem ucieka z martwym psem wbitym na traktor i jeszcze do tego zajeżdża
    drogę typowi za nim była po prostu tak groteskowa, że nie mogłem się powstrzymać ze śmiechu :D
    W każdym bądź razie w tym momencie film przestał być w jakikolwiek sposób wiarygodny. Ogólnie
    spoko było poświęcić trochę czasu, ale niezaprzeczalnie Skandynawowie muszą mieć trochę
    zwichnięte berety, żeby dopuszczać się takich o to "perełek" :-)

• jakuci92 Świetna parodia filmów amerykańskich, a na początku myślałem, że to będzie thriller.

• jakuci92 Kiedy czytałem książkę ,już wtedy uznałem ,że to wszystko jest tak dziwaczne i nieprawdopodobne jakby było scenariuszem do hollywoodzkiego filmu. A że skandynawowie mają zwichnięte berety? No cóż muszą mieć skoro sikają na siedząco ,a jak kupią za dużo cukru to nachodzi ich policja ;) żałosny region Europy.

• Fistaszek_jm ocenił(a) ten film na: 7

Ottiss14 Po twojej wypowiedzi wiem że g..... wiesz o Skandynawach, zanim opiniujesz czyjeś pochodzenie dokształć się a najlepiej poznaj, bo niestety ale jedyne co tu żałosne to twoje ograniczenia