plakat filmu Łowcy skalpów

Łowcy skalpów

The Scalphunters
7,1 1 547
ocen
7,1 10 1 1547
521
chce zobaczyć
{"type":"film","id":32039,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/%C5%81owcy+skalp%C3%B3w-1968-32039/tv","text":"W TV"}]}
Łowcy skalpów
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Joe Bass (Burt Lancaster) jest traperem i po długotrwałych polowaniach na zwierzęta futerkowe postanawia wrócić do domu. Po drodze spotyka jednak grupę Indian Kiowa, dowodzoną przez wodza Dwa Kruki (Armando Silvestre). Indianie domagają się wymiany futer na czarnego niewolnika Josepha (Ossie Davis), który zarówno im jak i Joemu nie jestJoe Bass (Burt Lancaster) jest traperem i po długotrwałych polowaniach na zwierzęta futerkowe postanawia wrócić do domu. Po drodze spotyka jednak grupę Indian Kiowa, dowodzoną przez wodza Dwa Kruki (Armando Silvestre). Indianie domagają się wymiany futer na czarnego niewolnika Josepha (Ossie Davis), który zarówno im jak i Joemu nie jest potrzebny. Po wymianie odjeżdżają, ale Joe i Joseph podążają ich śladem. Tymczasem na obóz Indian napada Jim Howie (Telly Savalas) wraz ze swoją bandą, która praktycznie wyżyna w pień całą wioskę i kradnie futra. Jedynym ocalałym jest Dwa Kruki, który pragnie zemsty. Tymczasem Joe Brass wraz z Indianinem i Murzynem postanawia odebrać co swoje i zemścić się na bandzie Howiego.

Łowcy skalpów zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.