PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108108}

Łowcy umysłów

Mindhunters
7,0 23 920
ocen
7,0 10 1 23920
Łowcy umysłów
powrót do forum filmu Łowcy umysłów

Ujęcia w tym filmie są arcydziełami. Pierwsze chwile filmu wprawiają mnie w orgazmy. Początek filmu, rośnie we mnie napięcie. Robię pauzę, szybka ewakuacja do kuchni z której uprowadzam 3 paczki popcornu, ustawiam wygodnie fotel przed ekranem, siadam wygodnie... Zaczynam seans od początku. Oglądam uradowany ze chyba trafiłem na jeden z tych filmów którymi się człowiek chwali na imprezach i opowiada ludziom przy piwie jakie to cacko się widziało... Ale wszystko było fajnie do pierwszej pułapki... Myślę sobie: "to co się stało to jakiś celowy zabieg i zaraz zacznie się ciąg dalszy emocji..." Coś się dzieje, zaczyna się gra, ciekawy motyw tworzenia portretów psychologicznych i te analizy osobowości robione przez bohaterów i... i zaczynam dostrzegać jak bardzo się myliłem. Przewodnia myśl jaka towarzyszyła mi podczas filmu: "CZEMU tak to zjeba#$" I nie naprawdę nie mogę pojąć czemu zmarnowali taką szanse. Film jest słaby, ale ocenie na "ujdzie" za to że się tak wyrażę "ładnie wygląda"

ocenił(a) film na 5
roots_reggae

mi on od początku coś "trącił", ale myślałam, że to tylko takie początkowe wrażenie. najpierw obstawiałam przy 7 które może ma nikłe szanse na ewoluowanie do 8. niestety moja ocena w myślach spadła do 6, a już na samym końcu do zdecydowanej 5.

roots_reggae

Film dobry tylko zabrakło klimatu, logiki, gry aktorskiej, tajemniczości, zagadkowości, posmak lekko gorzki, polecam jako lekcja marnowania dobrego pomysłu w samym zalążku.

Mirek_sdfgs

Czyli generalnie zabrakło wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones