PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602447}

Łowcy zombie

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
6,0 11 832
oceny
6,0 10 1 11832
5,2 4
oceny krytyków
Łowcy zombie
powrót do forum filmu Łowcy zombie

Pozytywne zaskoczenie

użytkownik usunięty

Dużo zombiaków, trochę dobrej jatki, ładne dziewczyny, kot-zombie (!) i humor, który potrafił mnie w kilku momentach rozbawić. No i muszę przyznać, że ten żółty plakat jest całkiem pomysłowy.
Przyjemny filmik, półtorej godziny szybko mija, gdyż ogląda się to bardzo lekko.

ocenił(a) film na 6

Również się nieźle ubawiłem. Lekki, lekko głupkowaty film, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Typowa rozrywka. Ode mnie szósteczka.

ocenił(a) film na 9

Również polecam i to z pozycje przeciwnika głupkowatych komedii. Nie wiem czemu ten film mnie tak bawił, zdaje sobie sprawę, że humor nie jest najwyższych lotów, ale już po pierwszej scenie wiedziałem, że to może być to;)

Raku1950HKS

mi też się podobał cholipka jak mawiał Hagrid w Harrym Potterze, a może to był Dumbledore, nie wiem w sumie, ktoś mi pomoże... -_-
Chłopaki pomurzcie

pmaszkal

Ja też lubię mielone, ale zawsze mam dylemat co wybrać, do tego proponuję ziemniaczki i surówkę z korniszonów.

użytkownik usunięty
mam_konto_na_filmwebie

Schabowy jest lepszy niż kotlet mielony. A poza tym uważam, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona.
pozdrawiam, całusy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones