PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12077}

Ściśle tajne

Top Secret!
7,4 17 657
ocen
7,4 10 1 17657
7,3 3
oceny krytyków
Ściśle tajne
powrót do forum filmu Ściśle tajne

Jak dla mnie:
- koleś z okiem w bibliotece
- strzelający surferzy
- hymn niemiec
- murzyn pijący benzynę
- Val Kilmer na scenie

Ogólnie uśmiałem się do łez, proponuje zapalić wcześniej blancika i jest kosmos, naprawdę!!!

ocenił(a) film na 8
Bandziordbwa

Najlepsze sceny to:
- hymn niemieć
- koleś pijący benzynę
- gra w kółko krzyżyk w oknie(ogólnie cała akcja ze strzelaniną była śmieszna)
- gra w pacmana


BDZ64

OZŁOCĘ KAŻDEGO, kto ma wersję VHS z Jarkiem Łukomskim z końca lat '80! Szukam tego już z 10 lat! Miałem, ale straciłem. Dużo dam za tamtą kopię!

Bandziordbwa

Szukam wersji VHS z Jarkiem Łukomskim nagranej pod koniec lat '80! Jeśli ktoś ma - niech napisze do mnie! napisy0 małpa op kropka pl

ocenił(a) film na 8
Bandziordbwa

Sen o powrocie do szkoły i ta ulga, gdy Nick zdaje sobie sprawę, że to mu się tylko śniło, a naprawdę jest "tylko" torturowany :) Takiego motywu jeszcze nigdy w filmie nie spotkałem. A mogę się tu z bohaterem utożsamić, bo sam miewam tego typu koszmary ;)
Wybuch samochodu po delikatnej stłuczce - celna parodia amerykańskich filmów sensacyjnych, gdzie każdy samochód ma wbudowane ładunki wybuchowe z detonatorem zderzeniowym.

ocenił(a) film na 10
Bandziordbwa

Przez wybuch śmiechu musiałem zastopować film po scenie ze śpiewającym po niemiecku koniem i sceny z 'farma pomidorowa' :D a później to już poleciało, murzyn w niemieckim mundurze itd :D

ocenił(a) film na 8
Bandziordbwa

- historia dzieciństwa Nicka (Kilmer) (some people from the cosmetics department fed me a bowl of soup and some bread)
- jeden z gości z ruchu oporu ma przybory kuchenne jako weapon of choice
- ten żołnierz faszystowski co udaje, że nie słyszy szamotaniny
- only a year ago I was teaching a course in black history at the university of Blaupunkt i zdjęcie ojca z tej sceny
- ucieczka z baletu: pokój Janitor to szafa z woźnym, pokój Prop Room ma śmigła (propellers)
- Hermann Goering's workout book :)
- Nick próbuje popełnić samobójstwo na scenie
- Nigel, przywódca ruchu oporu, po x latach dalej popindala w ubranku z wyspy

ocenił(a) film na 8
piotr_akanowicz

*NRDowski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones