PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817179}

Ścigane

Close
5,3 2 669
ocen
5,3 10 1 2669
Ścigane
powrót do forum filmu Ścigane

A mi się podobał. Miłe zaskoczenie. Wolę takie kino akcji bez cudów w stylu Polar obejrzanego wczoraj i Stathamów, naturalistycznie a nie czary mary.

tnils

Polar ,fajny był

BaBa_DaGa

kwestia gustu albo lubienia konwencji;) Dla mnie Polar byl momentam, otarł sie o wielkość, ale jednak dla mnie zbyt przerysowany komiksowo, a ja nie przepadam za filmami na podstawie komiksów:))

tnils

Velvet buzssaw, polecam

BaBa_DaGa

ok, włączam więc. Dzieki:)

ocenił(a) film na 7
tnils

Całkiem niezły film. Bez szału ale ogląda się nieźle, z takim budżetem przykrywa czapką mega produkcje.

ocenił(a) film na 6
darek210

I mnie się podobał, choć momentami naiwny do bólu.
No, ale w końcu to tylko film ;)

Gdybym się nie naczytał jaki to słaby film, i gdybym nie napatrzył się na jego słabe oceny, to pewnie bym oczekiwał nie wiadomo czego i jak nic wtedy bym się zawiódł, ale że było dokładnie odwrotnie i po tym słabym wstępie zasiadłem do filmu nie spodziewając się za wiele… okazało się, że wcale a wcale nie jest tak źle i całkiem miło się oglądało.

ocenił(a) film na 7
ZSGifMan

Muszę przyznać że ma wiele błędów logicznych, ale uświadomiłem je sobie dopiero po obejrzeniu filmu. W trakcie nie dostrzegałem ich i to jest duży plus w filmie który nie dysponuje wielkim budżetem. To zwykły akcyjniak i jako taki ogląda się dobrze. Wczoraj obejrzałem film na który wydano 100 mln $ i błędów było nie mniej i zastanawiam się co tam robiło połowa aktorów i cieszę się że kasa się nie wróciła, bo to oznacza że nie będzie drugiej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones