Nie pamiętam kiedy ostatnio wyłączyłem film. Tutaj po 20 min. doszedłem do wniosku, że szkoda
mojego życia na ten gniot. Myślę sobie - znowu ten cienki piosenkarz gra, ale jest Affleck, nie będzie
źle... Scenariusz kompletnie z d..., fabuła dla gimbusów. Jeśli film Ci się podobał, nie przyznawaj
się do tego :)