PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165494}

Ślimaki

Slugs, muerte viscosa
5,1 987
ocen
5,1 10 1 987
Ślimaki
powrót do forum filmu Ślimaki

Śliski temat. 

ocenił(a) film na 2

Prolog filmu nie pozostawia złudzeń. Ślicznotka poprawiająca na swej pupie majteczki i jej chłopak, którego hobby wędkarskie doprowadzi go do przeistoczenie się w bulgoczącą wodę, zafarbowaną na czerwono. Tak, to ŚLIMAKI! Załatwią Ciebie w ślimaczym tempie! Chowaj się kto może, szybko podajcie mi słoik z pokrywką, lub z czymkolwiek....
Ce klasowa produkcja, która jeśli faktycznie jest warta odnotowania w historii kina grozy, to jest tylko bezpruderyjnym przykładem ludzkiej głupoty. Jak sprzedać filmidło o niczym? Mięczaki wypełzają z muszli klozetowej aby przerwać akt kopulacji ludzi, topiąc ich kwasem żołądkowym...jakieś śledztwo będzie w tej sprawie...?
W tym momencie możesz pomyśleć: ,,Gościu jest niepoważny, pisząc słowa krytyki o filmie pt. ,, Ślimaki'' . Otóż, ja biorąc się za film opowiadający o gryzących bezkręgowcach, chociaż starałbym się stworzyć pozory zimnowojennej paranoi, spróbowałbym przemycić kilka żartów na temat medialnego szumu ( czy powstał film o amerykańskiej stonce?)
A tak tylko jest marketingowy błąd który pozostawia w głowie ślad wydzieliny.

użytkownik usunięty
jeti

bezkształtna, niczego nie wnosząca pseudo "recenzja"... rzekłbym bełkot!

ocenił(a) film na 2


skrytykowany krytyk, Twym zdaniem w ogóle się nie przejmuje.

użytkownik usunięty
jeti

wcale mnie to nie dziwi, wyraziłem tylko swoją opinię, bo taką mam możliwość...

jeti

Jak najbardziej NIE zgadzam się z tą recenzją i uwazam ja za oderwana od rzeczywistosci. Film, owszem z niskiem budzetem, zasluguje na conajmniej 6 oczek. Sprawnie napisany scenariusz. Akcja wg typowego schematu - brak przestojów. Dosc dobre efekty specjalne - zwazywszy na niski budzet. Troche nudesow. Dla mnie w tej kategorii nawet 7/10/

ocenił(a) film na 2
Dobermann97

Film o zabójczych ślimakach zasługiwałby nawet na 10/10, gdyby chociaż był śmieszny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones