PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37086}
7,3 1 065
ocen
7,3 10 1 1065
Śmierć człowieka skorumpowanego
powrót do forum filmu Śmierć człowieka skorumpowanego

Hej !
Mam prośbę o pomoc . Obejrzałem ostatnio ok. 10 filmów z udziałem Alaina Delona i niestety nie natrafiłem na ten, na który mi ze względów sentymentalnych specjalnie zależało . Chodzi mi o tytuł filmu, w którym bodajże w końcowej scenie nasz bohater ma zginąć (a ścigający go bandyci wykorzystują moment przypalania papierosa na perfidne użycie pistoletów) . Nie jestem pewien szczegółów, bo oglądałem to własnie jakieś 25 lat temu :) . Może ktoś jest w stanie mi pomóc ?????

użytkownik usunięty
Joaquinto

Film o który Ci chodzi to "Akcja przeciw trzem",osobiście mój najbardziej ulubiony;)

użytkownik usunięty
Joaquinto

A dokładniej to (tak podaje filmweb) "Trzech ludzi do zabicia" ("Trois hommes a abattre") z 1980.

ocenił(a) film na 6
Joaquinto

Ostatnio leciał dokument o Delonie w którym mówili źe w swoich filmach łącznie ginie chyba 29 razy.

Chlor_3

gdzie ten dokument leciał ?

ocenił(a) film na 6
BlackShit

Ten dokument leciał na kanale "Planete+" a nosił tytuł "Alain Delon jakiego nie znacie",rok produkcji chyba 2015 i trwał około godzinki.

Chlor_3

Kiedyś mówili, że udział Seana Beana w filmie to spojler sam w sobie. Czy mam rozumieć, że tak samo jest z Alanem Delonem?

ocenił(a) film na 6
BlackShit

Chodziło mi o ten film, jeżeli jeszcze go nie oglądałeś. :-) https://youtu.be/_q2PkpCJklE

ocenił(a) film na 9
Joaquinto

|Tak, to "Akcja przeciw trzem" choć moim zdaniem najlepszym jego filmem jest właśnie "Śmierć człowieka skorumpowanego". Ta muzyka, saksofon, zdjęcia Paryża nocą, światowym spisek wobec którego zwykły człowiek jest bezradny i smutne spojrzenie Delona...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones