PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340439}
5,9 3,5 tys. ocen
5,9 10 1 3514
Śmierć na żywo
powrót do forum filmu Śmierć na żywo

Po obejrzeniu filmu jestem bardzo zawiedziona. Po opisie liczyłam na dobry thriller (chociaz z filmwebu wynika, ze to komedia. nie wiem czemu), a film był po prostu nudny. Tylko ostatnie 20 minut były warte uwagi. Reszta to jest pokazanie jak ten program powstaje. No i tutaj już jest pierwszy minus. Ja rozumiem, że ten film miał na celu pokazać, że każdy z nas ma inną skalę moralności i że dla pieniędzy wiele osób zgodzi się na różne rzeczy, jednak pokazywanie walki o ten program i ogladalnosc to wg mnie przesada. Może gdyby trwało to o połowę krócej, nie wynudziłabym się i nie miałabym się czego przyczepić. Co do całej tej rosyjskiej ruletki, to powiem, że ciekawy pomysł. Jednak od razu było wiadomo, że pierwsze 4 osoby będą miały ślepaki, a nie prawdziwy nabój. Inaczej film straciłby na napięciu, gdyby już pierwsza czy druga osoba trafiła na ''prawdziwy'' nabój. Ale mimo wszystko, było to ciekawe. Ten film zaskoczył mnie w jednym momencie (dlatego troche to podniosło jego koncowa ocene), kiedy to zostały dwie osoby. Powiem szczerze, że myślałam, że farmer będzie przedostatnią osobą i że to on zginie. Do tego b. dobra gra aktorska (troche sie zdziwilam, ze Eva Mendes tam wystepuje), więc moja końcowa ocena to 5/10.