PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237859}
3,6 3 647
ocen
3,6 10 1 3647
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

gdzie tu mamy śmiertelną wyliczankę tytuł to Szymon mówi jest taka gra ja rozumiem że niektórych
tytułów nie można przetłumaczyć na polski no ale bez przesady bardzo prosty tytuł a oni szopkę
odstawiają

oskar81

a gdzie jest napisane ze tytuly trzeba doslownie tlumaczyc? "Simon mowi" to twoim zdaniem dobry tytul?

kinoman989999

chyba w filmie chodziło o grę psychola który właśnie w nią grał a właśnie taki tytuł nosi gra więc zgadzam się że kiedy trzeba to powinno się zmieniać tytuł ale nie wtedy kiedy tytuł jest oczywisty

oskar81

to jest gra amerykanska ktora przecietnemu Polakowi nic nie mowi, a ze w Polsce takiej gry nie ma to i tytulu nie mozna by doslownie przetlumaczyc

ocenił(a) film na 1
kinoman989999

Moim zdaniem: ten film jest wystarczająco słaby i groteskowy, żeby go jeszcze dodatkowo kompromitować. Gdyby miał tytuł idealnie tłumaczony na polski, tj. "Szymon mówi", to byłaby już zakrawa na kpiny i żarty.

kinoman989999

Ale warto zwrocic uwage ze w podstawowce przynajmniej u mnie w szkole na angielskim gralismy w ta gre, wiec wytadje mi sie ze raczej ludzie wiedzieli by o co chodzi

Xx__Miska__xX

ale czy to jest dobry tytul na film?

ocenił(a) film na 1
kinoman989999

Moim zdaniem zatytułowanie tego marnego filmu jako "Szymon mówi" byłoby dodatkową błazenadą i bełkotem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones