Śmietanka towarzyska

Café Society

2016 1 godz. 36 min.
6,3 47 969
ocen
6,3 10 47969
29 239
chce zobaczyć
6,1 17
ocen krytyków
{"rate":6.0588236,"count":17}
{"type":"film","id":742862,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Caf%C3%A9+Society-2016-742862/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Śmietanka towarzyska
 • Bardzo podoba mi się klimat w tym filmie. Prawdziwa atmosfera elegancji, sławy, prestiżu i nostalgii lat 30' w Stanach Zjednoczonych, dodatkowo w połączeniu z bardzo ładnymi zdjęciami i jazz'ową muzyką dostajemy film który po prostu bardzo dobrze się ogląda.

  Film jest znacznie ciekawszy, lepiej zrealizowany i przede wszystkim lepiej zagrany niż Nieracjonalny mężczyzna. Eisenberg oraz Stewart których naprawdę nie lubię wypadają świetnie, mega zaskoczenie - ich performance jest wspaniały.

  Mimo iż jest tutaj typowy schemat Allena, dostajemy to co zwykle to warto ten film zobaczyć. Jest o wiele bardziej interesujący od poprzedniego.

  Więcej w mojej video-recenzji:
  https://www.youtube.com/watch?v=LQm5T9wobcU

  P.S. Humor o żydach wciąż bawi

 • marchewia ocenił(a) ten film na: 8

  TheUndertaker Mam takie same odczucia. Muzyka tworzyła niesamowity klimat. Z tego co zapamiętałam to Mack the Knife chyba dwa razy się pojawiło i The Lady is the Tramp - jedne z moich ulubionych utworów. Zdjęcia też zrobiły na mnie duże wrażenie - szczególnie zachwyciło mnie ujęcie jak gangsterzy stali przy samochodzie i palili papierosy. Chyba były ze dwie podobne sceny, ale to ta pierwsza wywołała u mnie jaw drop.

 • Kasha ocenił(a) ten film na: 8

  marchewia całkowicie się zgadzam,
  ten film rozczulił mnie i rozanielił, no jestem w niebie :-)
  Ujęcie na tle fabryki gdzie do samochodu złego sąsiada podjeżdżają gangsterzy genialne :-) i scena na moście :-*