PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583507}
5,3 46 341
ocen
5,3 10 1 46341
3,6 10
ocen krytyków
Śniadanie do łóżka
powrót do forum filmu Śniadanie do łóżka

Czy ktoś zauważył jak w SMS-ie pojawiło się słowo "OBJAD"? Ciekawe czy to był zwykły błąd czy celowo tak to zostało zrobione (kiedyś J.Kaczyński napisał ten wyraz z identycznym błędem)...

golonescu71

a przepraszam bardzo jak według Ciebie pisze się obiad? Przez "t"
Poza tym Jaro jak zapewne już wiesz nie zrobił żadnego błędu :))

Igoroff

Czytaj jak ktos coś pisze! "OBJAD" PISZE POST WYZEJ!!!!!

ocenił(a) film na 6
Igoroff

nie przez "t", wystarczy zamienic "j" na "i" :-)

ocenił(a) film na 7
golonescu71

Też to zauważyłem, niezła załamka :] Wstyd na całego, najgorsze,że nikt tego nie wyłapał, przecież film zanim wejdzie do kina oglądają krytycy, reżyserowie itd... brak mi słów

golonescu71

Dokładnie, też to zauważyłem. Ciekawy jest jeszcze sposób obsługi, tego krytyka kulinarnego. OBJAD podaje się z prawej strony, a on jest "obsłużony" frontalnie. Dodatkowo Karolak podczas przyrządzania posiłku ma przy sobie telefon, a jak wiemy, telefon to największe siedlisko wirusów i bakterii. Widocznie w tej "renomowanej" restauracji nie istnieje system kontroli jakości, który by takie sytuacje eliminował.
Upadek polskiej kinematografii.

ocenił(a) film na 6
golonescu71

Z tym OBJADEM to moglbyc chyba zamierzony ruch tylko malo kto to skojarzy sle wydaje mi sie ze od jakiegos czasu krazy czy krazyl w necie taki zart ze slowem OBJAD i LUNCH nie pamietam tylko dobrze o co chodzilo

ocenił(a) film na 6
golonescu71

ale macie porblemy

Kamila186

Błazenada, a nie problem. Dobrze, że nie napisał (jak niegdyś zrobił pewien znany polski polityk), iż czuje "bul" z powodu tej niesłychanej gafy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones