PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583507}
5,3 46 329
ocen
5,3 10 1 46329
3,6 10
ocen krytyków
Śniadanie do łóżka
powrót do forum filmu Śniadanie do łóżka

Ujdzie...

ocenił(a) film na 4

Film do obejrzenia na jeden raz, ale na pewno nie był by wart obejrzenia go w kinie, były by to pieniądze wyrzucone w błoto. Film średni moim zdaniem, nic ciekawego się w nim nic nie dzieje, oklepana fabuła. Daje ocenę 4/10.

użytkownik usunięty
olcias79

Film ,,Śniadanie do łóżka''. Trudno mi oceniac takie filmy. Komedia romantyczna pojawiła się niedawno na naszym rynku. Zbyt dużo angielskich komedii romantycznych i amerykańskich nie widziałem, a nie wiem czy by to pomogło. Film bywa śmieszny. Nie jest to ,,Francuski numer'', który nie był komedią romantyczną, gdzie także nie było rewelacyjnie jak w ,,Fuksie'', ,,Chłopaki nie płaczą'', ale było nieźle. Gra aktorska jest świetna, małą rolę ma Piotr Adamczyk, Magdalena Socha świetna, Tomasz Karolak także w takich produkcjach ok. Nie jest znawcą wielkim kina, ale film oglada się bardzo luźno, rolę Izy Kuny szybko zapomniałem. Miłości mało w tym wszystkim, a podryw całkiem niezły. Filmy o tanich miłościach nudzą mnie, może za duzo było ich ostatnio. Trudno powiedziec mi o poziomie, to gatunek, który nie wiem jaki powinien miec poziom, jeśli komedia to 4/10, ale komedia romantyczna?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones