PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844004}
6,9 3 687
ocen
6,9 10 1 3687
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka
powrót do forum filmu Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

Jak byłam młodsza to zawsze lubiłam filmy o księżniczkach myślę że to jest ponadczasowy temat na bajkę dla dziewczynek. Po obejrzeniu zwiastuna stwierdzam że nowe bajki o księżniczkach są dużo ciekawsze niż te stare bo jest w nich też wątek przygodowy i morał. W zabawny i przystępny dla młodego widza sposób poruszają problemy akceptowania własnego wyglądu i uświadamiają małym dziewczynkom, że piękno znajduje się w sercu a nie w ubraniu, figurze, czy make upie. Myślę, że udam się na premierę bo młodsza siostra już mi wierci dziurę w brzuchu.

ocenił(a) film na 6
Ewelina_Zabielska

motyw księżniczki z nieidealnym wyglądem rzeczywiście bardzo fajny, trzeba uświadamiać młodym, że nie tylko piękna buzia się liczy

ocenił(a) film na 8
jot_wrzeszcz

dokładnie o to chodzi :) aby budować świadomość siebie już od najlepszych lat a jak nie lepiej niż przez bajki których bohaterki są potem idolkami małych dziewczynek

Ewelina_Zabielska

skąd ocena, skoro nie widziałaś?

ocenił(a) film na 9
wikam5

Może wersję zagraniczną, a komentarz przy okazji premiery w PL

Ewelina_Zabielska

Wszystko jest na odwrót ale zła macocha trzyma poziom ;) Mega podoba mi się zwiastun. Myślę, że taka nie idealna księżniczka może być jedną z lepszych ;)

anika_filmweb

Matka mojej kuzynki prosi mnie żebym ją zabrał na to, głównie żeby odpoczęła i pogadała przy kawie z moją siostrą, ale zobaczymy. Zawsze bajki mają poczucie humoru i dla dziecka i dla dorosłego, a animacja wygląda nieźle.

ocenił(a) film na 8
May_hem

idealna opowieść dla młodych z morałem i przesłaniem

ocenił(a) film na 9
siwuchnawer

Super, bardzo mądra bajka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones