plakat filmu Śpiączka

Śpiączka

Coma
6,9 28
ocen
6,9 10 1 28
26
chce zobaczyć
{"type":"film","id":471041,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/%C5%9Api%C4%85czka-2007-471041/tv","text":"W TV"}]}
Śpiączka
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Film dokumentalny w reżyserii wybitnej reżyserki Liz Garbus zabiera widzów do najbardziej renomowanej amerykańskiej kliniki specjalizującej się w leczeniu urazów głowy. Bohaterami dokumentu jest czworo pacjentów, którzy w ciągu jednego roku wybudzili się ze śpiączki. Wszyscy z nich - Tom, Roxy, Al'Khan i Sean – doznali poważnychFilm dokumentalny w reżyserii wybitnej reżyserki Liz Garbus zabiera widzów do najbardziej renomowanej amerykańskiej kliniki specjalizującej się w leczeniu urazów głowy. Bohaterami dokumentu jest czworo pacjentów, którzy w ciągu jednego roku wybudzili się ze śpiączki. Wszyscy z nich - Tom, Roxy, Al'Khan i Sean – doznali poważnych obrażeń w wyniku wypadku i przez dłuższy czas borykali się ze skutkami urazu mózgu. Film śledzi postępy w rehabilitacji pacjentów i żmudne leczenie prowadzone przez lekarzy i terapeutów z pomocą rodzin i przyjaciół poszkodowanych. Bardzo często początkowy optymizm najbliższych osób z otoczenia pacjenta jest wystawiany na ciężką próbę, kiedy stan leczonych osób ulega minimalnej poprawie. Po drodze występują komplikacje, a w dwóch przypadkach ma miejsce regresja do stanu wegetatywnego, który objawia się brakiem kontaktu ze światem rzeczywistym.

Śpiączka zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.