Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:37

Zobacz Nie czas umierać zwiastun

Film

No Time to Die

2021 2 godz. 43 min.
23 495
chce zobaczyć
{"id":"757778","linkUrl":"/film/Nie+czas+umiera%C4%87-2021-757778","alt":"Nie czas umierać","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/77/78/757778/7930658.2.jpg"}
Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Nie czas umierać
Nie czas umierać (2021) Zwiastun nr 2 (polski) 2:34
Nie czas umierać
Nie czas umierać (2021) Zwiastun nr 1 (polski) 2:37
Nie czas umierać
Nie czas umierać (2021) Zwiastun nr 2 2:34
Nie czas umierać | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 (polski) | 2021 | Film James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.
TOP 39 komentarzy
Których odwołanych premier żal nam najbardziej?

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

na podstawie
studio
EON Productions (przedstawia) / Danjaq / Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) / Więcej...
data produkcji
2021
tytuł oryg.
No Time to Die
inne tytuły
Nie czas umierać Polska
Bond 25 (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Miejsca kręcenia filmu to Matera, Puglia, Marina de Pristicci, Sapri (Włochy), Londyn, Iver Heath, RAF Brize Norton, Salisbury Plain (Anglia, Wielka Brytania), Aviemore (Szkocja, Wielka Brytania), Kingston, Port Antonio (Jamajka) oraz Langvann, Nittedal, Andalsnes, Wyspy Owcze i Droga Atlantycka (Norwegia).
Léa Seydoux jest trzecią aktorką, która wciela się w postać dziewczyny Bonda w więcej niż jednym filmie. Eunice Gayson zagrała postać Sylvii Trench w filmach "Doktor No" oraz "Pozdrowienia z Rosji". Maud Adams również zagrała dziewczynę Bonda w więcej niż jednym filmie, jednak były to różne postaci (''Człowiek ze złotym pistoletem", "Ośmiorniczka" oraz ''Zabójczy Widok").
Podczas realizacji sceny wybuchu w Pinewood Studios doszło do niekontrolowanej eksplozji, podczas której została zniszczona część dachu oraz szereg zewnętrznych paneli ściennych studia. W wyniku wypadku członek ekipy filmowej doznał drobnych obrażeń.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Producenci: Daniel, zagrasz jeszcze raz Bonda?

  DziurawaMarysia

  Craig: Prędzej sobie żyły podetnę! Producenci: A za 200 milionów funtów? Craig: A to bardzo chętnie.

 • Kobieta Bond, Czarny Bond

  foxyloxy

  Ja kompletnie nie rozumiem tych wszystkich pomysłów odnośnie tego kto powinien zastąpić Craiga w roli Bonda. Najpierw pomysł że Bond ma być (a wręcz musi być) czarny. Ale z jakiej ku*wa parafii? Ja rozumiem ze teraz panuje taka moda że wszystko co było białe musi być czarne, ale jakim prawem ... więcej

 • Mam nadzieję że Craig wróci...

  użytkownik usunięty

  Był jednym z lepszych Bondów.

 • Znowu ta drewniana Sidolux

  xiazeluka

  Jedna z najgorszych dziewczyn Bonda po raz drugi, choć już w pierwszym brak chemii był widoczny nawet dla niewidomych.

 • Piosenka Michaela Buble w nowym Bondzie to byłby hit!

  krzychu1526

  16 listopada na półki trafił nowy krążek kanadyjskiego wokalisty. Płyta "Love" zawiera cover utworu "My Funny Vakentine" w bardzo... ciekawej aranżacji. Już pierwsze dźwięki wskazują na iście bondowski charakter. https://www.youtube.com/watch? v=G1M5J32Cgm8 Ten ... więcej