PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347807}
5,3 1 574
oceny
5,3 10 1 1574
Środa, czwartek rano
powrót do forum filmu Środa, czwartek rano

Całkiem dobry film, w porównaniu z innymi produkcjami zasługuje zdecydowanie na wyższą ocenę niż 2,33.

ocenił(a) film na 9
mieki

Też tak uważam, bardzo fajny film i dobrze się go ogląda ;]

ocenił(a) film na 1
janek_02

Szanowny kolego,a jakie to produkcje masz na mysli?

ocenił(a) film na 9
khaymann

Ha ha - uważam że ten film jest dobry i się go fajnie ogląda - innych produkcji nie porównuje, bo każdy film jest dobry dla każdego widza. A moja opinia odnosi się tylko do wypowiedzi mojego poprzednika, któremu się film podobał.

ocenił(a) film na 1
janek_02

Luzik:-) ale mi chodzilo o to,ze ogolna koncepcja jest dobra,aktorstwo na niezlym poziomie,klimat,niezle zdjecia tylko wykonanie ma wiele do zyczenia.Wierz mi,ze ja nie oczekiwalem patetycznej i bohaterskiej historii,ale naprawde przez niektore rzeczy film stracil,brakuje tego czegos poprostu,trudno mi powiedziec czyja to wina...moze poprostu za wysoko ustawilem sobie poprzeczke bo bardzo czekalem na premiere tego obrazu.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
mieki

na początku wydawał mi się taki... dziwny, ale ta sytuacja z białaczką wytłumaczyła wszystko i teraz oceniam bardziej pozytywnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones