PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347807}
5,3 1 568
ocen
5,3 10 1 1568
Środa, czwartek rano
powrót do forum filmu Środa, czwartek rano

Nie wiem dlaczego ludzie oceniają ten film tak nisko. Ocena ledwo ponad 3 to naprawdę mało. Moim zdaniem film zasługuje na coś więcej. Klimat filmu jest bardzo dobry. A co do aktorów nie mam nic do zarzucenia, grali doskonale. Widziałem już wiele amerykańskich filmów z denną fabułą, głupimi tekstami i debilnymi zachowaniami aktorów z wyższymi ocenami niż tutaj. Sam nie wiem dlaczego ludzie tak słabo oglądają Polskie filmy. One mają coś w sobie.
Ja ten film POLECAM !!! Jest doskonały, a jak się komuś nie podoba to trudno. Jak bym miał okazję to oglądnął bym go jeszcze raz ;]

ocenił(a) film na 8
janek_02

Film doskonały na pewno nie jest, ale da się go polubić. Też nie rozumiem tak niskiej oceny, ale na filmwebie jest mnóstwo filmów gorszych pod każdym względem ze znacznie wyższymi notami. Cóż, ocena to rzecz względna;) a film spoko, fajni aktorzy i super zdjęcia Godfrejowa, jest nieźle jednym słowem.

ocenił(a) film na 5
Bodil

To naturalne, że filmy rodzimej produkcji, jeśliby nawet nie były aż tak fatalne (jak ten), to i tak jakoś ręce lżej tą dwóję walnąć, tak po mordzie, gniotem nazwać, popluć się, bo to przecież polski film.

janek_02

rozumiem niską ocenę, bo film jest oparty na kanwie "Południe - Połnoc". nawet obydwie bohaterki grają w kórtkich spódniczkach;] a scena kiedy Tomek próbuje ocucić Tereskę jest łudząco podbna do tej, gdy ww. filmie Julia próbuje obudzić Jakuba. nic nowego nie wnosi, a po prstu jest marną kopią "południe północ". do tego kamerzyście chyba trzęsły się dłonie. cięzko się go ogląda przez ten dziwny montaż i ciągły mrok. jedyna jasna strona to odtwórczyni głównej roli pani Kulig, bo Paweł Tomaszewski odpadł od pierwszej sceny jest słaby warsztatowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones