PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485933}

Środki nadzwyczajne

Extraordinary Measures
6,6 5 199
ocen
6,6 10 1 5199
Środki nadzwyczajne
powrót do forum filmu Środki nadzwyczajne

Bardzo Wzruszający

ocenił(a) film na 10

NIesamowita historia, bardzo smutna, lecz cieszę się niesamowicie ,ze wszystko dobrze się skończyło!!!

mauskacom

Dzieki za spojler...teraz bede ogladal z mysla ze i tak wszystko dobrze sie skonczy....

xavor

Za każdym razem to samo. Nie trzeba było czytać komentarzy. Narzekacie że ktoś ujawnia zakończenie filmu, to po jaką cholerę czytacie komentarze?
Żeby wyrobić sobie zdanie o filmie przed jego obejrzeniem?

F1uBu

Łatwo powiedziec. Weszlem tutaj zeby zobaczyc opinie filmu...wystarczylo ''smutny, wzruszajacy''a patrze na koncu ...'' wszystko dobrze sie skonczylo'' Powinno sie pisac SPOJLER.

ocenił(a) film na 1
F1uBu

film jest tak samo "dobry" jak jego widzowie;-) Odradzam - możesz sobie darować

mauskacom

Już dawno mnie tak nic nie wku***ło jak Twój komentarz. Tak trudno było dopisać UWAGA SPOJLER !!! Robi się tak - " Uwaga spojler - Tango na końcu ginie na ulicy. A Edi ratuje dziewczyny z rąk zboczeńców - tak kończy się Brooklyn's Finest. Widzisz, już nie musisz oglądać tego filmu.

ocenił(a) film na 6
remi1982

szkoda gadać matoł to MATOŁ !!

ocenił(a) film na 6
Maverick0069

co nie zmienia fatku że remi też jest debilem

Maverick0069

Czy ja wiem czy debilem. Jestem raczej niezrównoważonym psychicznie socjopatą, tak zdecydowanie tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones