PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97359}

Świąteczna historia

The Christmas Shoes
7,0 2 247
ocen
7,0 10 1 2247
Świąteczna historia
powrót do forum filmu Świąteczna historia

Coś musi być w owym filmie gdyż oglądając go wzruszyłem się kilkukrotnie... Może ze mną jest coś
nie tak ale uważam "Świąteczną Historię" za jeden z najlepszych filmów z tematyką "Wigilii"

totalnie się zgadzam!!!! :) poryczałam się jak bóbr

Film swietny i bardzo prawdziwy, o zyciu. Szkoda , ze takei filmy nie sa bardziej 'naglasniane' tylko przypadkiem udalo mi sie wpasc na ten film i obejrzec i oczywiscie lzy same leca z oczu w pewnym momecie po prsotu sie 'peka'

ocenił(a) film na 10
zajac1987

To prawda. Film przepiękny i mimo młodego wieku sam płakałem i wcale się tego nie wstydzę. Dopiero po takich filmach przychodzi czas na zastanowienie się jak my zachowujemy się względem kogoś, czy nawet samych rodziców. Każdy wie, że powinien ich bardziej szanować, ale od czasu do czasu kłócimy się z nimi i nie myślimy o tym, że w każdej chwili może ich tu nie być.... a wtedy cały świat zawali nam się na głowę.

Jeśli ktoś nie wie, a pewnie chce wiedzieć to jest cała trylogia.

"Świąteczna historia" 2002
"Cudowna przemiana" 2005
"Świąteczna nadzieja" 2009

Trzymajcie się ciepło w przedświąteczny czas! :)

użytkownik usunięty
mati113

Wielkie dzięki za info o reszcie nie wiedziałem i ta wiadomość mega mnie ucieszyła za moment zaczniemy klimat świąteczny to akurat z tej okazji oglądnę po latach kolejne części :)

ocenił(a) film na 8

wszystko jest z Tobą ok :) normalny i wrażliwy człowiek ryczy na tym jak bóbr :P

użytkownik usunięty
Vanilia2905

Cieszę się że wszystko ze Mną ok :)

ocenił(a) film na 8

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones