Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:13
Film

My Angel

2011 1 godz. 30 min.
5,8 13
ocen
5,8 10 13
31
chce zobaczyć
{"id":"671327","linkUrl":"/film/%C5%9Awi%C4%85teczny+anio%C5%82-2011-671327","alt":"Świąteczny anioł","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/13/27/671327/7937913.2.jpg"}
Nastoletni Eddie stara się odnaleźć aureolę anioła, dzięki której ocali umierającą matkę. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Świąteczny anioł
Świąteczny anioł (2011) Zwiastun nr 1 (polski) 1:13
Świąteczny anioł | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2011 | Film 15-letni Eddie ([person=1717285]Joseph Phillips[/person]) podczas świątecznych zakupów jest świadkiem wypadku – nieznany sprawca potrąca samochodem jego matkę i ucieka, zostawiając ją w krytycznym stanie. Od tej pory Eddie i jego brat są zmuszeni sami o siebie zadbać. Pewnej nocy, kiedy kończy im się jedzenie, a prąd zostaje odcięty z powodu zadłużenia, Eddie ma sen, w którym matka prosi go, aby znalazł aureolę anioła, dzięki której zostanie uratowana. Brat chłopca niestety drwi z jego "dziecinnego" snu, więc jedyną osobą, do której Eddie może się zwrócić, jest zrzędliwy pan Lambert ([person=6168]Spall[/person]). Czy Eddie będzie w stanie uratować swoją matkę przed świętami Bożego Narodzenia?

15-letni Eddie (Joseph Phillips) podczas świątecznych zakupów jest świadkiem wypadku – nieznany sprawca potrąca samochodem jego matkę i ucieka, zostawiając ją w krytycznym stanie. Od tej pory Eddie i jego brat są zmuszeni sami o siebie zadbać. Pewnej nocy, kiedy kończy im się jedzenie, a prąd zostaje odcięty z powodu zadłużenia, Eddie ma15-letni Eddie (Joseph Phillips) podczas świątecznych zakupów jest świadkiem wypadku – nieznany sprawca potrąca samochodem jego matkę i ucieka, zostawiając ją w krytycznym stanie. Od tej pory Eddie i jego brat są zmuszeni sami o siebie zadbać. Pewnej nocy, kiedy kończy im się jedzenie, a prąd zostaje odcięty z powodu zadłużenia, Eddie ma sen, w którym matka prosi go, aby znalazł aureolę anioła, dzięki której zostanie uratowana. Brat chłopca niestety drwi z jego "dziecinnego" snu, więc jedyną osobą, do której Eddie może się zwrócić, jest zrzędliwy pan Lambert (Spall). Czy Eddie będzie w stanie uratować swoją matkę przed świętami Bożego Narodzenia?

data produkcji
2011
tytuł oryg.
My Angel
inne tytuły
Świąteczny anioł Polska
Halo Boy (tytuł roboczy) Wielka Brytania
Więcej...
Film nakręcono w Londynie i Newcastle upon Tyne (Anglia, Wielka Brytania).

forum filmu Świąteczny anioł

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum