PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835020}

Świąteczny rycerz

The Knight Before Christmas
5,3 12 198
ocen
5,3 10 1 12198
3,7 3
oceny krytyków
Świąteczny rycerz
powrót do forum filmu Świąteczny rycerz

Filmweb ogarnij się!

ocenił(a) film na 5

Ktoś pracuje jeszcze dla tego portalu, czy to już jednoosobowa firma+społeczne kontrybucje? Znowu nie można ocenić, bo data premiery nie jest klepnięta. Chyba definitywnie przeniose się na IMDB i tam będę odhaczał.

djkubek

Dokładnie zgadzam się albo nie ma filmu albo nie ma aktualizacji. Brakuje wam pracowników chętnie zrobię to za darmo,!!! Charytatywnie, z przyjemności.

djkubek

Ja też weszłam, bo chcę sprawdzić tego rycerza, bo gdzieś już typa widziałam, a nie pamiętam gdzie. I co? I gówno xD Ech filmweb, czyli jednak produkcje Netflixa też nie są ogarnięte, a myślałam, że te streamingowe produkcje mniej więcej ogarniają na bieżąco. Ja już się nauczyłam, że jak chcę coś sprawdzić konkretnego jak data premiery jakiego filmu czy serialu, który jest gdzieś w planach - to tylko imdb. Już przestałam sie łudzić, że to jest poważny portal filmowy, ale właśnie portal dla trolli i gimbusów, którzy ochoczo klikną na najnowszy artykuł o Marvelu. Tylko z przyzwyczajenia tu jestem, już założyłam to konto, już z ponad 1,5 tys tytułów oceniłam, to już dobra.

ewej

Josh Whitehouse gra rycerza. ;)

Ksiw

Dzięki, ale już znalazłam na imdb, i znam go z Poldarka. Tak myślałam, że znam twarz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones