film

Świąteczny spadek

Christmas Inheritance
2017
1h 44m
5,5 9 018
ocen
5,5 10 1 9018
By odziedziczyć spadek i przejąć rodzinną firmę Ellen musi osobiście dostarczyć przesyłkę do swojego rodzinnego miasta. więcej mniej
Świąteczny spadek zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Ellen Langford (Eliza Taylor) ma odziedziczyć po odchodzącym na emeryturę tacie (Neil Crone) firmę, jednak przed objęciem posady prezesa musi wykonać ważne zadanie. Jej ojciec i jeden z jego przyjaciół (Anthony Sherwood) mają świąteczną tradycję, która polega na osobistej wymianie listów w małej miejscowości Snow Falls. Ellen maEllen Langford (Eliza Taylor) ma odziedziczyć po odchodzącym na emeryturę tacie (Neil Crone) firmę, jednak przed objęciem posady prezesa musi wykonać ważne zadanie. Jej ojciec i jeden z jego przyjaciół (Anthony Sherwood) mają świąteczną tradycję, która polega na osobistej wymianie listów w małej miejscowości Snow Falls. Ellen ma podtrzymać zwyczaj. Zderzenie wychowanej w wielkim mieście kobiety ze spokojnym trybem życia i niewielką, specyficzną społecznością ma być dla niej życiowym testem.

dystrybucja
Netflix
studio
Motion Picture Corporation of America (MPCA)
tytuł oryg.
Christmas Inheritance
inne tytuły
Zdjęcia do filmu zrealizowano w North Bay i Niagara-on-the-Lake (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dziwni są ci Amerykanie - tańczą przy kolędach.

Ale ten koleś to totalne drewno.

Dlaczego w obsadzie nie ma Elizy Taylor?

Filmy świąteczne zazwyczaj nie są zbyt oryginalne, dlatego, jeśli ktoś lubi takie filmy, to powinien obejrzeć. Naprawdę dobry.

Zły wybór

ocenił(a) film na 5
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.