plakat filmu Świadek mimo woli

Świadek mimo woli

Body Double
6,8 8 680
ocen
6,8 10 1 8680
12 150
chce zobaczyć
6,4 9
ocen krytyków
{"rate":6.44444,"count":9}
{"type":"film","id":12100,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/%C5%9Awiadek+mimo+woli-1984-12100/tv","text":"W TV"}]}
Świadek mimo woli
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Jake (Craig Wasson) jest drugorzędnym aktorem walczącym o przetrwanie w brutalnym świecie filmu. Kiedy zostaje wyrzucony z domu przez byłą dziewczynę, z pomocą przychodzi kolega, który wynajmuje mu mieszkanie. W domu naprzeciwko mieszka striptizerka, która ma zwyczaj rozbierania się wieczorem przy odsłoniętym oknie. Jake staje sięJake (Craig Wasson) jest drugorzędnym aktorem walczącym o przetrwanie w brutalnym świecie filmu. Kiedy zostaje wyrzucony z domu przez byłą dziewczynę, z pomocą przychodzi kolega, który wynajmuje mu mieszkanie. W domu naprzeciwko mieszka striptizerka, która ma zwyczaj rozbierania się wieczorem przy odsłoniętym oknie. Jake staje się notorycznym podglądaczem. Pewnej nocy zamiast zwyczajowego striptizu ogląda brutalne morderstwo, którego ofiarą pada dziewczyna z naprzeciwka. Zdaje on sobie sprawę, że jako niewygodny świadek może być następny.

Świadek mimo woli zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.