PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483118}

Świat bez ludzi

Life After People
6,7 430
ocen
6,7 10 1 430
Świat bez ludzi
powrót do forum filmu Świat bez ludzi

świetny film:)

użytkownik usunięty

Polecam i 10 dalam:)

ocenił(a) film na 8

No mi też się bardzo podobał daje 8/10 :-P

ocenił(a) film na 4
Misiek01

Film rzeczywiście bardzo ciekawy i wciągający.Niestety do
"świetnego filmu" mu jeszcze trochę brakuję.A to dlatego iż celem nadrzędnym tego filmu nie stało się przedstawienie świata po wyginięciu/zniknięciu ludzi a raczej usilne wdrażanie błędnej koncepcji przyczyn globalnego ocieplenia w te procesy tam przedstawione.C02 nie zmienia temperatury na ziemi C02 a raczej jego ilość zmienia się w zależności od zmian temp . Czyli im większa temperatura tym więcej CO2. I nie dajmy sobie wmówić ,że to nasza wina jest.Ten film jest propagandowy i jestem skłonny se dać kabel od klawiatury odciąć ,że był sfinansowany przez piewców jedynej prawdy o globalnym ociepleniu.

Dziękuję i Pozdrawiam otwarte umysły...

użytkownik usunięty
infected_b

hehehe ale czlowikeu mnie rozbawiles pewnie wszedzie widzisz tylko propagande:).Ja nawet nie przypominam sobie zeby byla mowa w tym filmie o globalnym ociepleniu a nawet jesli to co z tego?Nasza wina czy nie nasza kogo to obchodzi wogole:)Moze tylko naukowcow i zielonych:)

ocenił(a) film na 4

Zacznie Cię obchodzić za kilkanaście miesięcy.Jak zaczniemy płacić "podatki za oddychanie"(tzn.dosłownie za wydychanie C02) ale co holywodzkie dziecko może o tym wiedzieć....

I jak nie słyszałeś w filmie nic o tym tzn. że film oglądałeś jedynie nie zwracając uwagę na treść.

użytkownik usunięty
infected_b

hehehe zabawny jestes naprawde:)

ocenił(a) film na 8
infected_b

Ja jestem przeciwnikiem teorii efektu cieplarnianego. Film mi sie spodobał i nie widze tam ani jednego odniesienia do tego zjawiska. Może pomylilo Ci się z serialem (istnieje analogiczny serial)

infected_b

Minęło 15 lat, a podatku nie wprowadzono.

ocenił(a) film na 8
infected_b

Eeeee...nie było tam o tym ani słowa.Co do koncepcji do efektu cieplarnianego jest to temat kontrowersyjny-wielu naukowców uwaza ze takie zjawisko nie zachodzi. Podobnie jest z tematem dziury ozonowej-częśc grona mądrych ludzi uznaje ze dziura ozonowa byla i będzie zawsze a zwieksza się i zmniejsza co jakis czas juz od dawna i caly czas zmienia swoją objetosc.
Spojzmy jednak na fakty a nie na watpliwe teorie-czlowiek przeksztalca naturę, zabiera środowisko naturalne zwierzętom, wytwarza toksyczne odpady ktore rozkladaja się przez kilkaset lat i wybija zwierzęta. To sa fakty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones