PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 151
ocen
6,3 10 1 42151
6,8 13
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

Film mi się podobał - dobra charakterystyka zombi - jedynie co nie podoba mi się w filmach o zombi
, że są zajebiście szybcy i inteligentni jak na żywego umarlaka. Zombi powinny się poruszać tak jak
w The Walking Dead myślę, że to jedyna ekranizacja która idealnie oddaje apokalipsę zombi.

ocenił(a) film na 10
fisu89

Zgadzam się, tylko zauważ że w pierwszym sezonie TWD zombi też potrafiły biegać, i były szybkie. Dlatego też wg mnie to słuszna koncepcja, że początkowo gdy są "świeży" to potrafią biegać apotem czas robi swoje. to \

ocenił(a) film na 8
wodzu666

Właśnie w TWD zombie od poczatku były takie przymulone i powolne. Na pewno o wiele wolniejsze od tych z Dawn of The Dead. Gdyby w TWD umarlaki tak szybko biegały, cała ekipa Ricka już by pewnie do nich dołączyłą xD I jeszcze nie podobało mi się w tym filmie to, że za szybko ciała się rozkładały. Po dwóch dniach raptem już mieli powyżerane czaszki, a w TWD dopiero po dłuższym czasie widać rozkład i znaczne spowolnienie ruchów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones