PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 137
ocen
6,3 10 1 42137
6,8 13
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

Jeżeli macie jakąś znajomość z dobrymi książkami, komiksami o tematyce zombie LUB zainfekowanych (jak w 28 dni później, lub grze Left 4 Dead) proszę o podanie mi ich w tym temacie, i krótkie rozwinięcie dlaczego. :)

Osobiście posiadam Żywe Trupy Kirkmana, oraz High School of the Dead.

ocenił(a) film na 7
Mastif666

xxxombies najbardziej odjechany komiks o zombie ( miał byc ekranizowany ale coś im chyba nie wyszło).

Mastif666

Ja mam w wersji elektronicznej cały komiks The Walking Dead

Vuugor

Czyli właśnie Żywe Trupy Kirkmana, o których pisał Mastif.

ocenił(a) film na 6
Mastif666

Ja mam Zombie Survival Brooksa (syn Mela od Bugsa). Praktyczny poradnik jak przeżyć w czasie pandemii żywych trupów.

ocenił(a) film na 8
radek_83

I jak oceniasz? Dobre wykonanie, ilość stron, grafiki, obrazki w środku, bogactwo informacji? (Ah namolny jestem ale muszę wiedzieć;)

ocenił(a) film na 6
Mastif666

Bardzo fajnie sie czyta. Rysunków może nie ma zbyt dużo ale to nie o to chodzi w książce według mnie:) Ma koło 500 stron jak dobrze pamiętam, ale szybko się czyta jak któs lubi temat;) Ogólnie masa przydatnych informacji ale podanych w dobry sposób, często na podsawie przerażających historii:)

ocenił(a) film na 8
radek_83

500 stron!
Biorę :D
(Jak ją odszukam -_-)

Mastif666

Tego samego autora jest jeszcze Wojna Zombie (World War Z), akturalnie ekranizowana z Bradem Pittem w roli głównej. Niestety obie są w tej chwili piekielnie trudno dostępne - w zasadzie w ogóle.

ocenił(a) film na 8
McKlop

No to jest przygnębiające że ciężko gdziekolwiek zdobyć coś związanego z tematyką zombie. Ludzi jak widać znacznie mniej to interesuje, a szkoda, bo to naprawdę interesujący temat.

Mastif666

Myślę że po prostu wydawca nie docenił potencjału i wydrukował za mało kopii, szkoda. Czas na jakiś reprint czy drugie wydanie.

ocenił(a) film na 7
radek_83

:DDD Dobra wkręta, "masa przydatnych informacji", w razie jakby nas zombie zaatakowały. Sprawdzę ten poradnik, to jakby co będę przywódcą oddziału antyzombie w moim regionie. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones