PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 046
ocen
6,3 10 1 42046
6,8 12
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

Dlaczego Zack Snyder nic juz w tej tematyce nie kręci?

ocenił(a) film na 8
Lestat_18

Zgadzam się najlepsza odsłona z wszystkich. Jeżeli Ci się podobało to w podobnym klimacie kręcone jest "The Walking Dead", które gorąco polecam :).

Zavulon

Mi się podobał i właśnie mam zamiar zabrać się za ten serial.

ocenił(a) film na 9
Lestat_18

Dokładnie. Polecam wersje Unrated. Znacznie więcej gore.

ocenił(a) film na 8
Lestat_18

Tu się zgodzę, ten film jest mega! Najbardziej podobały mi się w nim te wstawki z telewizji, gdzie ludzie wariują, jacyś religijni guru wygłaszają przemowy o piekle na ziemi, zdenerwowani dziennikarze ogłaszają ostatnie komunikaty w wiadomościach.. Czuć atmosferę apokalipsy. Poza tym ten film jest świetnie zrobiony, obsadzony i dostarcza mega wrażeń :D Oby takich więcej!

MrFantastic

mnie się najbardziej podobały sceny, gdy bohaterowie filmu robią różne rzeczy w tym centrum handlowym np. strzelanie do zombie, seks, przebieranki, oglądanie filmów(i ta piosenka "get down with the sickness" :D). Widać, że chcieli w jakiś sposób odciąć się od tego koszmaru i zająć czymś, co odwróci ich uwagę chociażby po to, by nie zwariować. Wstawki z TV rzeczywiście nadają filmom o zombie niezwykłego klimatu.

ocenił(a) film na 8
Lestat_18

Ja osobiście lubię jeszcze Noc żywych trupów i jej remake. To taka moja trójca filmów o zombie :)

ocenił(a) film na 6
Lestat_18

Zombieland

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

28 dni pozniej

Lestat_18

Również zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones