Pamiętacie taki horror?

Znacie tytuł horroru chyba z lat 70 lub 80,jeden z wielu o zombie.Przypominam sobie scene gdy zombie maszeruje po dnie oceanu i atakuje go rekin, z potyczki wychodzi jednak cało przedstawiciel living dead.Po za tym akcja miała miejsce zdaje się na wyspie.
?

• Nie no fajne to pytanie :) takie precyzyjne :P, ale może jak ktoś zna film to załapie, że o niego chodzi. W każdym razie potyczka z rekinem brzmi ciekawie - też bym to chętnie zobaczyła.

A co do nieznanych filmów kiedyś obejrzanych to też mam takie. Np. był taki horror (stary jakiś nie wiem z kiedy, ale też pewnie jakieś lata 70te, ale nie wiem). No i generalnie chodziło o to, że był taki facet. On chyba mieszkał w takim sporym domu ze sporym trawnikiem, może ogrodem (prawdopodobnie odzidziczonym po rodzinie - taka posiadłość rodowa). I on w zasadzie był normalny tyle, że mógł zabić piskiem, a może gwizdem. Kurcze teraz nie pamiętam czy on gwizdał, czy piszczał, no ale to był taki ostry dzwięk i zabijał nim. Z tymże on tego raczej nie nadużywał. Teraz nie pamiętam, ale on chyba nawet to ukrywał i w chwili naprawdę dużego zdenerwowania czy paniki czy gniewu gwizdał w celu samoobrony.

No cóż tego typu opisy filmów jak widać zawsze wychodzą śmiesznie :P
    ale może ktoś skojarzy. Osobiście prawie nie oglądam horrorów, a wtedy byłam dzieckiem jak to widziałam w tv. W zasadzie to nawet nie wiem czy ten cały film był o tym piszczącym czy to nie było kilka historyjek w jednym filmie. Bo jeszcze podejrzanie przypomina mi się taka wioska i jak tam ktoś się zaplątał to na początku go przyjmowano w miły sposób, a potem no cóż:) zjadali go:) Być może to były zombie choć z drugiej strony to oni potrafili udawać normalnych ludzi więc to chyba coś innego niż zombie. Z niewiadomych przyczyn ten film o tej wiosce też mi się podobał. Obydwa filmy pamiętam z tego samego okresu więc niewykluczone, że to był jeden film podzielony na opowieści.

W każdym razie jak komuś się te mętne wizje z czymś kojarzą to niech mi tu napisze (albo na maila pralinka666@tlen.pl). Przy czym zaznaczam, że to może być jakiś popularny film bo ja po prostu nie znam zbyt wielu horrorów - w tym także tych powszechnie znanych.

• Ten film to "Zombi pożeracze mięsa".Oryginalne tytuły:"Zombie 2" lub
    "Zombie Flesh Eaters".reż: Lucio Fulci;Włochy 1979
    cytat z książki "Leksykon filmowego horroru" Bartłomieja Paszylka :
    "...niezapomniana scena, w której stąpający po dnie oceanu zombi walczy z żarłocznym rekinem!..."

• Widze, że jest tutaj mini koncik porad i odszukiwania zaginionych horrorów xD tak więc ja też mam pytanie... Pamiętam, że jak byłam mała to widziałam taki horrorek w tv i często go sobie przypominam xD żałośnie to brzmi trochę ;p tak więc kilka par nastolatków nocuje w jakiejś starej chałupie, robią sobie taką zabawę, że wszystkie dziewczyny ściągają majtki, potem chowają je po całym tym opuszczonym domku i która para znajdzie najwięcej - wygrywa xD potem giną i trzy dziewczyny na końcu zostają w piwnicy, cały dom się pali... dalej nie pamiętam... ;) pozdro

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: