Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
2004
6,3 43 tys. ocen
6,3 10 1 42859
6,6 23 krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

Po tym filmie widać że ludziom w hollywood naprawdę kończą się pomysły. Zrobione remake filmu który i tak był strasznie nudny, a zrobiono z niego podobną nude, tylko w nowej szacie. Mi osobiście bardzo podobały się filmy z serii o "nieboszczykach" (oprócz tych dwóch filmów), one miały swój klimat, pewną nutę grozy, naprawdę przyjemnie się je oglądało, i było brak takich śmiesznych momentów, jak w pierwowzorze "Świtu żywych trupów", gdzie ludzie biegają pomiedzy trupami i rozwalają je jeden po drugim.
Nie wiem dlaczego ale jeżli już zabiera się za preróbka jakiś starych flimów to przynajmniej mogliby napisać ciekawszy scenariusz, niż ten jak pokazali w tym filmie (z 2004). Jak dla mnie jedyną rzeczą jaka utrzymała mnie abym na nim nie zasnął były dość ciekawe efekty specjalne, cała reszta filmu to jednak ten sam stary "shit".

użytkownik usunięty
LeXiK

Może i kończą im się pomysły i "czepiają się" starych tematów ale mi to odpowiada. Lepsze efekty specjalne i lepsze trupy a nie jakieś dziadostwa z 19.. któregoś roku, które strasznie mi się nie podobają.

użytkownik usunięty

Straszne. Chyba bede musial przestac lubic "stare" NOCE ZYWYCH TRUPOW.