PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 109
ocen
6,3 10 1 42109
6,8 13
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

wypisujcie prosze

ocenił(a) film na 7

filmy o tematyce zombie (po roku 2000) ostatnio mam faze na zombie po serialu dead set ;]] (polecam). czekam z niecierpliwoscia na wasze propozycje : P

ocenił(a) film na 9
wine_bae

Dobrych wartych uwagi niestety wiele nima :P

- 28 dni pozniej
- 28 tygodni pozniej
- Diary of the dead
- no i Dawn of the dead :D

Reszta to to niewiele warty chlam - seria Resident Evil to nie oszukujmny sie - dno. Jedynka znosna do ogladania - reszta kit.


Jesli chodzi o najlepsze "technicznie" filmy z zywymi trupami z dobra jak ja to nazywam "mechanika swiata" to beda to 2 pierwsze wspomniane wyzej filmy i ostatni.

ocenił(a) film na 8
white_warrior

Z powyższej listy wywaliłbym tylko 'Diary...', reszta jak najbardziej w porządku. Oprócz tego poleciłbym '[Rec]', 'Grindhouse: Planet Terror' (co prawda nie jest to typowy film o zombie, aczkolwiek ogląda się go świetnie) no i może jeszcze 'Jestem Legendą' (wampiry zamiast żywych trupów). Najlepszymi starszymi produkcjami (oczywiście moim zdaniem) są 'Noc żywych trupów' (wybaczcie, wolę remake :P) i 'Zombie pożeracze mięsa'. Miłego oglądania! ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones