PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 464
oceny
7,3 10 1 90464
6,3 14
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

Uwielbiam go za muzykę, za wyrażony z efektownym rozmachem prosty i wzruszający przekaz, za
jego magię, nastrój i coś podskórnego, jakąś inność, która się wkrada po jego obejrzeniu i zostaje
na długo, a byc moze już na zawsze

ocenił(a) film na 10
NaWspak

Potwierdzam magiczny film! :)

ocenił(a) film na 10
Luthien_Tinuviel

Dokładnie, niepowtarzalny! Z całą pewnością wkracza do mojej listy "tych najlepszych"! :)

NaWspak

Ten film albo się kocha albo nienawidzi. Ja go uwielbiam!

ocenił(a) film na 9
jalop

Znam ludzi , korzy nim gardzą, ale trudno mi ich zrozumieć szczerze mówiąc...

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 10
jalop

dokładnie, mam takie samo zdanie, kochasz albo nienawidzisz :)

ocenił(a) film na 10
NaWspak

pięknie napisane

ocenił(a) film na 9
NaWspak

Taaaak, muzyka rewelacyjna.

ocenił(a) film na 4
Bokciu

Moim zdaniem....tylko muzyka i efekty wizualne. Trochę się rozczarowałem. Reżyser Darren Aronofsky nakręcił już nie jeden wielki film. Zródło ma bardzo wysoką ocenę i wiele przychylnych komentarzy. Moim zdaniem nie słusznie. Cała ta otoczka z tymi efektami to jedna wielka przesada. Film jest przecukrowany i to wszystko lekko zakrawa na przerost formy nad treścią

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Natomiast moim słusznie.

ocenił(a) film na 9
NaWspak

Przez cały film miałem nieodparte wrażenie że muzyka jest podobna do tej z filmu Moon, powtarzany głównie jeden bardzo emocjonalny utworek i rzeczywiście na napisach końcowych wyskoczył Clint Mansell, ten koleś robi naprawdę świetną robotę i to nie tylko w tych dwóch filmach.

ocenił(a) film na 10
NaWspak

Piękny film. Mój ulubiony.
Piękny wizualnie oraz znakomity przekaz.

ocenił(a) film na 10
NaWspak

muzyka na wszystkie nagrody świata zasługuje.

ocenił(a) film na 9
NaWspak

Chyba na zawsze, po tylu latach wciąż w myślach, wspomnieniach, w jakiejś takiej tęsknocie do tej opowieści, obrazu i muzyki wspominam... I jest już prawie ten czas gdy sięgnę ponownie po niego. A powtórnie oglądam filmy bardzo rzadko. Tutaj, czuję że potrzebuję znów go przeżyć. Może fabularnke trochę patosu, troche przekombinowania ale jako film, jako przeżycie jest dziełem maksymalnym dla mnie, w absolutnym moim Topie.

ocenił(a) film na 10
NaWspak

Ten film to jest POEZJA kinomatografji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones