PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 695
ocen
7,3 10 1 90695
6,7 20
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

Jeżeli podobnie jak ja uwielbiasz Aronofskyego, "Źródło" oglądałaś/eś już kilka razy, i dasz radę zarwać nieco nocy na kolejnym seansie, zapraszam. Siadaj obok, seans za chwilę się rozpocznie :)

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

no ja trzaskam po raz kolejny:) pzdr

ocenił(a) film na 9
goraca_bulka

Damy radę! Muzyka jest genialna! OK, oglądamy w skupieniu :) pzdr!

ocenił(a) film na 10
krzysiek34_ol

Jestem :)

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

Oglądam ;)

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

Witam serdecznie wielbicieli "Źródła" :) Właśnie coś mi przyszło do głowy (mam nadzieję że nikt nie poczuje się urażony). Utwierdzamy się w naszej normalności dopiero spotykając podobnych sobie wariatów ;)

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

Na pewno film nie jest dla każdego ;) Raczej opinie są skrajne - podoba się, albo nie...
;) Normalność jest względna.

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

muzyka miażdzy

ocenił(a) film na 10
goraca_bulka

dla mnie to jeden z najlepszych soundtracków ever.
chyba nie było ani wcześniej, ani później muzyki, która tak świetnie dopełniała obraz.

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

Pozycja godna uwagi :)

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

co byscie jeszcze podobnego polecili? moze czegos nie widzialem, choc bedzie ciezko:)

ocenił(a) film na 9
goraca_bulka

Jeżeli chodzi o klimat to może Naqoyqatsi? "21 gramów", "Cela", to tak na szybko co mi przyszło do głowy. No chyba że zostajemy przy Aronofskym, wtedy oczywiście "Requiem dla snu" (rewelacyjny film z jeszcze lepszą muzyką). Ale podejrzewam że niczym Cię nie zaskoczyłem :)

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

Naqoyqatsi
tego nei widzialem:)

ocenił(a) film na 9
goraca_bulka

oczywiscie wszystkie filmy aronowskiego mam przerobione:)

ocenił(a) film na 9
goraca_bulka

"Ink" mi się jeszcze przypomniał :)

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

o inka znasz:) zajebiscie bo to srednio znany film. a co do aronowskiego tak, jest extra i trzeba mu wybaczyc jego ostatni film nowe, bo jest to totalne nieporozumienie,

ocenił(a) film na 10
goraca_bulka

noe do dupy ? heh przeciez film jest równie genialny co źródlo i requiem, chyba ze fabula sie niepodoba...

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

rigor mortis z 2013 zobacz i naked lunch jesli lubisz zakrecone klimaty. polecam tez mr nobady i atlas chmur, ktos juz to pisal na forum zrodla, warto,,,,,i oczywiscie wszystkie filmy finczera:) to tak na wyrost

ocenił(a) film na 9
goraca_bulka

Faktycznie, "Naked lunch" Cronenberga jest w podobnych klimatach :) Do "Mr. Nobody" się przymierzam od jakiegoś już czasu, "Atlas chmur" kupiłem w wersji papierowej i z takową najpierw zamierzam się zapoznać :) No Fincher jest świetny (ubóstwiam klimat "Siedem", że o fabule "Gry" nie wspomnę :)).

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

ostatnio gone girl jego film, super. polecam 2 razy w kinie bylem:) im insane

ocenił(a) film na 9
goraca_bulka

Trailery miał intrygujące (Fincher recenzje zbiera za niego dobre). Jakoś Affeck mnie nie przekonuje, ale to kwestia uprzedzeń. Szybciej się chyba wybiorę na Trollboxes (film mojego ulubionego studia, oglądałeś może "Koralinę" albo "Paranormana?").

ocenił(a) film na 9
użytkownik usunięty
krzysiek34_ol

Oglądam.

krzysiek34_ol

Ja oglądam pierwszy raz. Zapowiada się ciekawie;)

ocenił(a) film na 9
Squirrel_filmweb

Zazdroszczę. Aronofsky'ego się nie ogląda, jego się chłonie ;)

ocenił(a) film na 9
krzysiek34_ol

Dziękuję wszystkim którzy dołączyli do mnie na seansie, bardzo fajnie się z Wami oglądało film :) Dla mnie "Źródło" to przede wszystkim wędrówka człowieka we wszechświecie, ale wędrówka okupiona zmianami jego form, z czym nie może się pogodzić. Dlatego cierpi, cierpi i szuka, a im bardziej szuka, tym mocniej cierpi. Bo nic tak człowieka nie boli jak bezsilność. Kolejny seans z tym filmem uważam za pożytecznie spędzony czas, za te półtorej godziny przebywania w innym wymiarze. Ale nie udało by się to gdyby nie niesamowita muzyka, która buduje klimat i jeszcze bardziej zwiększa naszą immersję. No dobrze, miałem tylko podziękować a się zaczynam rozpisywać. Sorry, ten typ tak ma ;) W ramach podziękowania niech wolno mi będzie Wam polecić pewien utwór, który swoim klimatem przywodzi na myśl "Źródło". Midlake - Young Bride. Dobrej nocy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones