PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 695
ocen
7,3 10 1 90695
6,7 20
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

Przepiękny film

ocenił(a) film na 8

Od dłuższego czasu chciałem ponownie obejrzeć „Źródło”.
I rzeczywiście, była to bardzo dobra decyzja.

Po obejrzeniu filmu byłem zdruzgotany. Wzruszające sceny, piękna muzyka, perfekcyjnie wkomponowana w obraz i sytuację panującą na ekranie, wspaniała gra aktorska pozostawiły mnie z dziurą w sercu.

Jest to opowieść o człowieku, który nie cofnie się przed nikim ani przed niczym, aby uratować swoją miłość. Jednocześnie jest to także opowieść o odwiecznym dążeniu ludzi do nieśmiertelności.

Film poruszający, pełen patosu i dwuznaczników - to kwintesencja sztuki reżyserskiej. Przepiękna gra uzupełniających się wzajemnie aktorów - Hugh Jackmana oraz Rachel Weisz. Moim zdaniem reżyser nie mógł wybrać do tych ról lepszych artystów. Wyraziste charaktery głównych bohaterów również są mocną stroną tego filmu.

„Źródło“ jest z pewnością filmem godnym uwagi, ale tylko dla ludzi myślących, gdyż właściwy wniosek z filmu wyciągnąć mogą tylko nieliczni.

Film pozostanie u mnie w pamięci i w sercu na wiele lat i podejrzewam, że nieprędko trafię na film równie dobry. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones