PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 695
ocen
7,3 10 1 90695
6,7 20
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło
ocenił(a) film na 10
Pallantides

mimo że widziane mnóstwo razy, trzeba obejrzeć po raz kolejny. nie ma innej opcji!

ocenił(a) film na 10
Pauka_

Marzyłoby mi się obejrzeć go na Imaxowym ekranie i dźwięku.
'Źródło' to prawdziwe mistrzostwo sztuki filmowej!
Mój numer 1.

ocenił(a) film na 10
plooshack

widzę, że nie jestem jedyna. od dawna, niezmiennie Źródło jest moim ukochanym filmem.
za każdym razem mnie zachwyca.

ocenił(a) film na 9
Pallantides

Emisja już za moment :) Niesamowity film, no ale to Aronofsky, a ten do mainstreamu nie należy.

ocenił(a) film na 7
Pallantides

obejrzałam, wreszcie. ale nie jestem zachwycona. trudno oprzeć się od porównywania do Requiemu, chociaż to zupełnie inna kategoria, ale jakościowo dużo, dużo lepszy. arcydzieło wręcz. a źródło, cóż, przyjemnie się oglądało, tyle.

ocenił(a) film na 10
fooyth

radziłabym Ci w przyszłości obejrzeć Źródło ponownie, może wtedy Twoja ocena będzie lepsza.
oglądałam ten film mnóstwo razy i podczas pierwszych seansów im więcej razy to widziałam, tym bardziej mnie zachwycał.
w moim przypadku Requiem przez długi czas był numerem jeden, jednak po kilkukrotnym obejrzeniu Źródła stwierdziłam, że jest to jednak film lepszy, od kilku lat nic go nie może przebić.
także zachęcam do kolejnego podejścia i trzymam kciuki. :)

ocenił(a) film na 7
Pauka_

tak też zrobię. "odpocznę" chwilę po nim i zrobię drugie podejście. być może faktycznie to nie film na raz (:

ocenił(a) film na 10
fooyth

czekam na Twoją opinię po ponownym seansie. mam nadzieję, że przekonasz się do Źródła jeszcze bardziej. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones