PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100868}

Żelazne pięści

Fists of Iron
6,0 337
ocen
6,0 10 1 337
Żelazne pięści
powrót do forum filmu Żelazne pięści

Dobry

ocenił(a) film na 7

Kawał naprawdę dobrego kina kopanego, chociaż troszkę się już zestarzał. Fabularnie nie ma tu nic nowego, ot schematy znane z niezliczonych innych filmów tego typu. Jest tu właściwie wszystko, nielegalne walki, miłość, zemsta, trening, ot standard, jakby ktoś wrzucił do garnka wszystkie znane z kina kopanego schematy i zamieszał. Co ciekawe to co wyszło w rezultacie jest więcej niż zjadliwe. Film dobrze się ogląda, jest sporo walk a te są całkiem fajnie zrealizowane i nakręcone. Michael Worth dobrze sobie radzi i pokazuje kawałek porządnej kopaniny. No i jest stary wyjadacz Matthias Hues. Cóż, można by się było przyczepić do kilku rzeczy w tym filmie, ale po co? Era VHSów już dawno się skończyła ale do kina kopanego z tamtych lat mam szczególny sentyment i do wielu filmów jeszcze nie raz z pewnością wrócę a Żelazne Pięści będą właśnie jednym z takich filmów.

nightmare_1985

Obejrzałem właśnie ten film, gdzie lektorem był Tomasz Knapik. W swojej kategorii- świetny! Walki stoją na przyzwoitym poziomie, fajna muzyczka w tle i dużo pojedynków. Michael Worth w formie, ale Hues jakiś taki niemrawy. Film oceniam pozytywnie, zwłaszcza, że lubię takie klimaty.

ocenił(a) film na 6
nightmare_1985

Akurat nie jest to jakiś szczególnie dobry B klasowiec z tamtego okresu, znalazłoby się kilka znacznie lepszych, ale ten film jest po prostu sympatyczny, więc mimo iż aktorsko leży a walki są takie sobie dam 6/10

ocenił(a) film na 7
nightmare_1985

Przed chwilą oglądałem na YT i na takich filmach się wychowałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones