PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31885}

Żelazny Orzeł

Iron Eagle
6,5 2 792
oceny
6,5 10 1 2792
Żelazny Orzeł
powrót do forum filmu Żelazny Orzeł

a ja...

ocenił(a) film na 10

...nadal żyję wsponieniami z dzieciństwa. Boję się, że jak obejrzę go teraz to się bardzo rozczaruję jak wy. Ale na razie 10/10 :D

ocenił(a) film na 10
maja_san_D

film jest klasykiem, jeden z lepszych soundtracków, fabula fakt naciagana, ale sceny z samolotami pobieraja wszystkie filmy o tej tematyce, mi robi za kazdym razem jak ogladam, ogolnie kino na kaca, ogladaj priorytetowo, film wymiata

ocenił(a) film na 10
Diobeu

może jak się zbakam to obejrze jeszcze raz, boje się rozczarowania. Wg Ciebie sceny sa lepsze od tych w "Top Gun'ie"?

ocenił(a) film na 8
maja_san_D

Wg mnie Top Gun to trochę inna liga. Większy budżet, lepsi aktorzy, inne samoloty w rolach głównych:), dlatego Żelazny orzeł w porównaniu z Top Gunem wypada trochę słabiej. Mimo wszystko zgadzam sie z LCF że ten film to klasyka. Rzecz obowiązkowa dla fanów gatunku. Ja mu dałem 8/10.

Diobeu

Soundtrack - Xtra. Zgodze sie z LCF'em. Film klasa. Oczywiscie bajka. W 2 osoby zrobic blitzkrieg :D. Pomijajac ten fakt nalezy spojrzec na date produkcji. Pozatym spokojnie mozna powiedziec ze wiele filmow niskobudzetowych pobieralo sceny akcji do siebie. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
maja_san_D

hehe mam to samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones